Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Wielka Sobota dla piłkarzy Huraganu!

19 04 20 3     Trzecie zwycięstwo w tym roku zanotowali Huraganiści. W obecności blisko 30 kibiców z Pobiedzisk nasz zespół wygrał w Margoninie z miejscowym Leśnikiem 1:0.

      W pierwszej rundzie lepsi w Pobiedziskach byli rywale, tym samym Huragan zrewanżował się Leśnikowi i w rewanżu zdobył jakże ważny komplet punktów.

        Rywale przez cały mecz poważnie zagrozili bramce strzeżonej przez Dominika Nowickiego dwukrotnie, na samym początku spotkania w 13 i 15 minucie. Obie sytuacje to przysłowiowe prezenty od naszej drużyny, na szczęście w obu ostatecznie górą była nasza defensywa.

      Później groźne sytuacje stwarzali tylko przyjezdni. W 26 minucie z kilku metrów po zagraniu Marcina Jędrzejczaka przestrzelił Mikołaj Witaszyk, swoją okazję miał również Damian Gocałek, ale z największym trudem piłkę na rzut rożny odbił bramkarz Leśnika. Pod koniec pierwszej części gry groźnie z dystansu uderzył Bartłomiej Kubicki.

   Gola dającego jak się okazało ostatecznie komplet punktów zdobył w 34 minucie z rzutu karnego kapitan drużyny Patryk Jóźwiak, który pewnie wykonał "11" podyktowaną po faulu na Jędrzejczaku

      W drugiej odsłonie gospodarze próbowali doprowadzić do wyrównania, ale pomimo prób wrzucania długich piłek w pole karne Huraganu praktycznie nie zagrozili bramce gości. Z kolei Pobiedziszczanie mogli "zakończyć" mecz trzykrotnie. W 56 minucie pojedynek z bramkarzem z Margonina przegrał Witaszyk, w 81 minucie Jędrzejczak, a w 88 David Paku-Tshela idealnie minął golkipera, ale nie trafił do pustej bramki.

    Wszystkich kibiców cieszy kolejny komplet punktów, cieszy kolejna wygrana. Już za tydzień na własnym obiekcie szansa do powiększenia zdobyczy punktowej w meczu z Błękitnymi Wronki.   

   Skład: Dominik Nowicki - Daniel Brylewski, Mateusz Siemiński, Bartłomiej Kubicki, Kacper Bienert - Mateusz Chachuła, Patryk Jóźwiak (78' Ryszard Wierzbiński), Jakub Matusiak, Damian Gocałek (60' Piotr Trepka), Marcin Jędrzejczak (87' Igor Watras) - Mikołaj Witaszyk (60' David Paku-Tshela). Ponadto w kadrze: Mikołaj Słomczewski, Filip Sadowczyk, Adam Trzeszczyński. (gk)

19 04 20

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner