Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Warta Sieraków - Huragan 0:9. Zagramy w ćwierćfinale

19 09 25 1  Ponad 100 kilometrowy, pucharowy wyjazd do Sierakowa mają za sobą seniorzy naszego klubu. Czerwono-czarni zdecydowanie pokonali w 1/8 TOTOLOTEK Pucharu Polski Wartę Sieraków aż 9:0! Do przerwy Huraganiści prowadzili czteroma bramkami. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy w historii mecz pomiędzy drużynami z Pobiedzisk i Sierakowa.

Pobiedziszczanie przeważali przez całe 90 minut, a mecz toczył się głównie na połowie rywali. Różnica trzech lig pomiędzy drużynami była widoczna od pierwszej do ostatniej minuty, chociaż warto zaznaczyć, że rywale z kompletem zwycięstw prowadzą w swojej lidze.

W pierwszej połowie bramki strzelali kolejno Marcin Jesionkowski, Kacper Bienert, David Paku-Tshela oraz Mateusz Siemiński. Po przerwie trafiali ponownie Jesionkowski, Bienert, dwukrotnie Damian Gocałek oraz Łukasz Maciejewski i Marcin Jędrzejczak.

Skład: Mikołaj Słomczewski - Bartosz Stasiak, Piotr Trepka (46' Mikołaj Nowak), Łukasz Maciejewski, Mateusz Siemiński - David Paku-Tshela (46' Marcin Jędrzejczak), Mikołaj Ratajczak, Jakub Matusiak (46' Eryk Drożdżyński), Damian Gocałek, Kacper Bienert - Marcin Jesionkowski.

W ćwierćfinale rozgrywek przeciwnikiem Huraganu będzie Lechia Kostrzyn. Mecz rozegrany zostanie w środę 9 października w Pobiedziskach. Już dziś serdecznie zapraszamy. (gk)