Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Młodzi Huraganiści z wizytą na meczu Lecha z Arką

19 03 06   W minioną niedzielę, trzeciego marca, silna grupa Żaków pobiedziskiego Huraganu wybrała się do Poznania na mecz Ekstraklasy Lech Poznań - Arka Gdynia.

      22 osoby, wraz z dwójką rodziców i opiekunami w postaci trenera Macieja Olejniczaka i Pani kierownik, Patrycji Ochowiak stawiły się na przedwyjazdowej zbiórce w siedzibie Klubu o godzinie 15:45.

         Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na tak poważne spotkanie i co za tym idzie, premierowa wizyta na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Mimo kiepskiej aury humory dopisywały i czuć było ekscytację związaną ze zbliżającym się świętem w postaci meczu “Kolejorza”.

        Mimo, że samo spotkanie nie porwało, zakończyło się sukcesem gospodarzy, co mogło jedynie spotęgować radość młodych adeptów futbolu. Wspólny doping i19 03 06 1 przeżywanie boiskowych emocji było świetną formą integracji młodych ludzi, związanych z piłką i Huraganem Pobiedziska.

       Zwycięstwo “naszej” drużyny, wspólne śpiewy i sama atmosfera to rzeczy, które na zawsze zostaną w pamięci i przyczynią się do trwania we wspólnej pasji, którą jest futbol.

        Był to już kolejny wyjazd na mecz Lecha młodych adeptów futbolu z Pobiedzisk zorganizowany przez nasze stowarzyszenie. (mg)

17 02 17sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner