Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Weekend pełen Huraganu

19 09 09 1    W miniony weekend wszystkie drużyny młodzieżowe naszej Akademii pojawiły się na boiskach.

        Debiut zaliczyła drużyna żaka, która w ramach domowego turnieju mierzyła się z zespołami z Wrześni (Victoria), a także Gniezna (Chroby i Mieszko). Najmłodsi Huraganiści dobrze zaprezentowali się w swoim inauguracyjnym turnieju wygrywając z drużyną Victorii Września, remisując z Chrobrym Gniezno, a także przegrywając z zespołem Mieszko Gniezno.

        Pozostałe drużyny młodzieżowe rywalizowały z różnym efektem. Świetnie spisali się zawodnicy prowadzeni przez trenera Roberta Raszewskiego, którzy rozgromili w domowym spotkaniu Helios Czempiń aż 11:0 (3:0). Bramki dla Huraganistów zdobyli Dawid Cieśla (3), Fabian Meller, Maksymilian Janowski (2), Ryszard Wierzbiński (2), Marcin Jesionkowski (2) oraz jedna bramka samobójcza.

     Punkt na trudnym wyjeździe zdobyła drużyna trenerów Stachowiaka i Zielińskiego, która do przerwy przegrywała z SF Luboń 2:0, by ostatecznie zakończyć mecz remisem 2:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Antoni Misiur.

    Pomimo trzech strzelonych bramek na wyjeździe nie udało się zdobyć żadnego punktu podopiecznym trenerów Rittera i Grygiera. Zespół młodzika, przegrał w Kiszkowie z tamtejszą Wełnianką 5:3. Do bramki zespołu z Kiszkowa trafiali Igor Grzegorczyk (2) oraz Franek Masiota.

     Bardzo gościnni okazali się orlicy, trenera Macieja Olejniczaka. Po dobrym początku i otwarciu wyniku meczu ulegli rówieśnikom ze Swarzędza, przegrywając na własnym boisku z Unią 1:5. Bramkę dla Huraganu zdobył Jakub Sudoł.

    Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (ts)

1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner