Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XXVIII kolejka - 08-06-2019
 
POGOŃ Łobżenica 0 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Seniorzy

Ponadprogramowy, wygrany sparing seniorów

19 05 07       Mecz towarzyski zamiast wtorkowego treningu mają za sobą połączone siły seniorów i juniorów Huraganu. Czerwono-czarni wygrali u siebie z walczącym o awans do Klasy Okręgowej Piastem Łubowo 3:2 (1:1).

        Trafienia na swoim koncie zanotowali kolejno Stanisław Snuszka, Mateusz Siemiński oraz Marcin Jesionkowski. W barwach naszych gminnych sąsiadów zagrali byli zawodnicy Huraganu Oskar Włodarczyk, Mikołaj Kidawa oraz Przemysław Wolniewicz.

Czytaj więcej...

Witamy na Huraganowym pokładzie!

19 03 20    Pięciu nowych graczy dołączyło do kadry seniorów Huraganu przed zbliżającą się rundą wiosenną.

       Zawodnicy zostali już uprawnieni do gry i będą mogli wystąpić w sobotnim meczu z TPS Winogrady. 

      Bramkarz, dwóch obrońców oraz dwóch pomocników, w tych formacjach wspomagać będą Pobiedziski zespół nowi zawodnicy.

Czytaj więcej...

Kadra seniorów - rudna wiosenna sezonu 2018/2019

18 08 03 1         Do pierwszego oficjalnego meczu w 2019 roku pozostało już tylko kilka dni. Ligowa inauguracja już w sobotę o godzinie 15. w Poznaniu, rywalem TPS Winogrady.

       Poniżej prezentujemy kadrę, która bronić będzie czerwono-czarnych barw Huraganu w rundzie wiosennej sezonu 2018/19. W najbliższych dniach szerzej przedstawimy nowych graczy, których do dyspozycji będzie miał trener Paweł Kutynia.

Czytaj więcej...

Kontuzje "blokują" wychowanków...

19 03 14 1     9 dni - tyle pozostało do pierwszego meczu rundy wiosennej z TPS Winogrady. Huraganiści o pierwsze ligowe punkty powalczą w sobotę 23 marca w Poznaniu.

        Niestety sytuacja zdrowotna naszych seniorów nie jest najlepsza. Na dziś, aż sześciu zawodników boryka się z różnego rodzaju urazami. Należy zauważyć, że cała "6" to wychowankowie naszego klubu.

Czytaj więcej...

IV-ligowiec kolejnym sparingpartnerem

19 02 22       Sześć tygodni przygotowań mają za sobą piłkarze seniorów Huraganu. Czerwono-czarni podobnie jak w ubiegłym tygodniu w ostatnich pięciu dniach zaliczyli cztery jednostki treningowe.

         Zwieńczeniem tego tygodnia będzie czwarty już mecz kontrolny. Jutro o godzinie 12:00 w Poznaniu Huraganiści zagrają z silną Kotwicą Kórnik, która występuje na boiskach IV ligi.

Czytaj więcej...

Piąty tydzień treningów dobiega końca

19 02 15       Sparingiem piąty tydzień przygotowań zakończą seniorzy Huraganu. Czerwono-czarni w sobotę o godzinie 18. w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej zagrają z Lipnem Stęszew.

       Rywale w składzie których zobaczyć można byłego piłkarza Lecha Macieja Szerfchena oraz byłego zawodnika Huraganu Nikodema Kasperczaka występują na co dzień w drugiej grupie ligi międzyokręgowej. Po rundzie jesiennej zajmują 14 miejsce.

Czytaj więcej...

Marcin Jackowiak po operacji złamanej nogi

19 02 04        Blisko trzy i pół godziny trwała operacja złamanej z przemieszczeniem lewej nogi Marcina Jackowiaka. Przypomnijmy, że został on brutalnie sfaulowany na własnej połowie, w posiadaniu piłki w 4 minucie meczu towarzyskiego z Sokołem Pniewy przez rywala Patryka Janeczka.

         W szpitalu przy ul. Szwajcarskiej, gdzie w poniedziałkowy poranek operowany był zawodnik pojawił się prezes Huraganu Grzegorz Krawczyk. Sam zawodnik dziękuje za płynące z wielu stron słowa wsparcia.

        "Cinek" po skomplikowanej operacji, której efektem są m.in. śruby oraz druty w obu kościach pozostanie na koniecznej obserwacji w poznańskim szpitalu jeszcze co najmniej kilka dni. Później czeka go długi proces zrastania kości, a następnie z pewnością żmudnej rehabilitacji.

Czytaj więcej...

Po dwóch tygodniach zajęć, czas na pierwszy sprawdzian

19 01 30         Dokładnie dwa tygodnie minęły od wznowienia zajęć przez pierwszy zespół Huraganu. Czerwono-czarni już w najbliższą niedzielę rozegrają pierwszy sparing w okresie przygotowawczym.

          Rywalem naszej drużyny będzie występujący w IV lidze Sokół Pniewy. Mecz rozegrany zostanie w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej o godzinie 12. Dokładny terminarz wszystkich meczów towarzyskich dostępny jest tutaj

Czytaj więcej...

Dominik Nowicki na testach w Lechu Poznań

Nowicki D        Podstawowy bramkarz seniorów Dominik Nowicki zaproszony został na 3-dniowe testy do drugiej drużyny Lecha Poznań występującej w III lidze. 

      "Domino" trenował pod okiem pierwszego trenera wicelidera ligi Dariusza Żurawia oraz trenera bramkarzy Zbigniewa Pleśnierowicza. Jutro wystąpi w meczu towarzyskim w którym "Kolejorz" zagra z Polonią Leszno.

         Życzymy powodzenia! (gk)

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner