Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Kontuzje "blokują" wychowanków...

19 03 14 1     9 dni - tyle pozostało do pierwszego meczu rundy wiosennej z TPS Winogrady. Huraganiści o pierwsze ligowe punkty powalczą w sobotę 23 marca w Poznaniu.

        Niestety sytuacja zdrowotna naszych seniorów nie jest najlepsza. Na dziś, aż sześciu zawodników boryka się z różnego rodzaju urazami. Należy zauważyć, że cała "6" to wychowankowie naszego klubu.

         Marcin Jackowiak, po poważnym złamaniu obu kości lewej nogi spędza głównie czas na rehabilitacjach i dochodzeniu do sprawności. Bartosz Żołądkiewicz po operacji zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie, pomimo powrotu do lekkich treningów nadal nie jest gotowy do rywalizacji meczowej. Z urazem kostki, praktycznie od końca rundy jesiennej zmaga się Igor Watras.

      Patryk Jóźwiak, kapitan naszej drużyny doznał urazu kolana w sparingu z Liderem Swarzędz i jego przerwa od treningów potrwa jeszcze min. dwa tygodnie. W sparingu z GKS Dopiewo Grzegorz Karasiewicz nabawił się mięśniowego urazy. Z kolei Damian Gocałek w minionym tygodniu przeszedł zabieg korekcji przegrody nosowej, która też wyłącza go z gry na kilka tygodni.

       Liczmy na szybki powrót naszych zawodników do treningów i rywalizacji meczowej, a przede wszystkim do pełnej sprawności! (gk)

17 02 17sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner