Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Pilne

Dwie drużyny Huraganu powalczą w zreformowanym OPP

19 07 22      W weekend 10/11 sierpnia rozpocznie się kolejna edycja zmagań o Puchar Polski na szczeblach okręgowych. W tym roku po raz pierwszy w historii klubu rywalizację rozpoczną dwie drużyny Huraganu, seniorzy trenera Pawła Kutyni oraz juniorzy Roberta Raszewskiego.

  Warto na wstępie zwrócić uwagę na reformę w rywalizacji pucharowej. Najważniejszą zmianą wprowadzoną do OPP jest wycofanie z rozgrywek zespołów z III i IV ligi.

     Najlepsze drużyny z Wielkopolski przygodę rozpoczną na wiosnę i wraz ze zwycięzcami z pięciu okręgów zagrają o puchar na szczeblu województwa. Rywalizacja w okręgu toczyć się będzie pomiędzy klubami z V ligi i klas niższych, a finał rozegrany zostanie 11 listopada br.

Czytaj więcej...

Koordynator Akademii poszukiwany

19 07 18    Zarząd MGKS Huragan Pobiedziska ogłasza nabór na stanowisko Koordynatora Akademii Huraganu Pobiedziska.

     Do zadań koordynatora należeć będzie m.in. bezpośrednia, ścisła współpraca z zarządem, trenerami i kierownikami, kontrola przebiegu systemu rozgrywek we wszystkich grupach młodzieżowych, nadzór nad różnego rodzaju projektami (np. program certyfikacji szkółek).

Czytaj więcej...

Trans-Tel Sp. z o.o. - witamy w drużynie!

19 03 25      Huragan Pobiedziska nawiązał współpracę z sponsorem, który swoją działalność w świecie biznesu rozpoczął u progu XXI wieku, a dokładnie 1 czerwca 2001 roku.

         Początkowo działania firmy świadczone były w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, transportu ciężarowego oraz wykonawstwa przepustów. Z czasem aktywność naszego nowego darczyńcy, pozostająca w ciągłym rozwoju, poszerzyła się o branże sterowania ruchem kolejowym.

Czytaj więcej...

Wesprzyj "Cinka" w trudnej chwili!

19 02 20       Zachęcamy i prosimy o wsparcie naszego zawodnika Marcina Jackowiaka, który 3 lutego w trakcie sparingu z Sokołem Pniewy (1:1) został brutalnie sfaulowany czego skutkiem było złamanie obu kości lewej nogi.

       Na skuteczną rehabilitację i dojście do pełnej sprawności "Cinka" potrzebne są środki finansowe. Każda 5 złotych wpłacone (tutaj) za pośrednictwem portalu zrzutka.pl są na wagę złota, a dokładniej zdrowia zawodnika.

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner