Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Pilne

Trans-Tel Sp. z o.o. - witamy w drużynie!

19 03 25      Huragan Pobiedziska nawiązał współpracę z sponsorem, który swoją działalność w świecie biznesu rozpoczął u progu XXI wieku, a dokładnie 1 czerwca 2001 roku.

         Początkowo działania firmy świadczone były w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, transportu ciężarowego oraz wykonawstwa przepustów. Z czasem aktywność naszego nowego darczyńcy, pozostająca w ciągłym rozwoju, poszerzyła się o branże sterowania ruchem kolejowym.

Czytaj więcej...

Wesprzyj "Cinka" w trudnej chwili!

19 02 20       Zachęcamy i prosimy o wsparcie naszego zawodnika Marcina Jackowiaka, który 3 lutego w trakcie sparingu z Sokołem Pniewy (1:1) został brutalnie sfaulowany czego skutkiem było złamanie obu kości lewej nogi.

       Na skuteczną rehabilitację i dojście do pełnej sprawności "Cinka" potrzebne są środki finansowe. Każda 5 złotych wpłacone (tutaj) za pośrednictwem portalu zrzutka.pl są na wagę złota, a dokładniej zdrowia zawodnika.

Czytaj więcej...

Aktualizacja: trening odwołany / Pierwszoligowa Puszcza Niepołomice w Pobiedziskach

18 11 29          EDIT: Na 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem treningu ze względu na zamarzniętą płytę główna zespół z Niepołomic odwołał swój przyjazd. 

           Jutro tj. w piątek o godzinie 18:00 do Pobiedzisk zawita piąty aktualnie zespół Fortuna I ligi Puszcza Niepołomice.

             Zespół prowadzony przez Tomasza Tułacza zaliczy na naszym obiekcie jednostkę treningową przed swoim sobotnim, ligowym pojedynkiem z Wartą Poznań.

Czytaj więcej...

Kierownik biura/rzecznik prasowy klubu poszukiwany

13 11 19 zdjęcie HP    Myślałeś kiedyś aby sprawdzić się w roli osoby odpowiadającej za organizację w klubie sportowym? Zarządu Stowarzyszenia poszukuje ambitnej, pełnej energii oraz kreatywnej osoby do współpracy z przedstawicielami klubu na stanowisko kierownik biura/rzecznik prasowy.

     Osoba, która zdecyduje się na współpracę odpowiadać będzie m.in. za przygotowywanie materiałów prasowych, prowadzenie określonego obszaru strony internetowej oraz mediów społecznościowych, realizację wspólnie wyznaczonych zadań, pomoc w organizacji i promocję wydarzeń organizowanych przez klub.

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner