Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XI kolejka - 14-10-2018
 
GLKS Wysoka 0 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Pilne

Kierownik biura/rzecznik prasowy klubu poszukiwany

13 11 19 zdjęcie HP    Myślałeś kiedyś aby sprawdzić się w roli osoby odpowiadającej za organizację w klubie sportowym? Zarządu Stowarzyszenia poszukuje ambitnej, pełnej energii oraz kreatywnej osoby do współpracy z przedstawicielami klubu na stanowisko kierownik biura/rzecznik prasowy.

     Osoba, która zdecyduje się na współpracę odpowiadać będzie m.in. za przygotowywanie materiałów prasowych, prowadzenie określonego obszaru strony internetowej oraz mediów społecznościowych, realizację wspólnie wyznaczonych zadań, pomoc w organizacji i promocję wydarzeń organizowanych przez klub.

Czytaj więcej...

Poszukiwana osoba do prowadzenia kanału HuraganTV

18 01 02      Zarząd Stowarzyszenia poszukuje ambitnej, pełnej energii oraz kreatywnej osoby do współpracy z przedstawicielami klubu w zakresie kontynuacji prowadzenia internetowego kanału na youtube HuraganTV

   Osoba, która zdecyduje się na współpracę odpowiadać będzie m.in. za przygotowywanie relacji z meczów przed własną publicznością, montaż filmików oraz wrzucanie ich do sieci.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na uroczystą VI Galę Huraganu Pobiedziska!

17 12 14     Już dziś serdecznie zapraszamy na uroczystą VI Galę Huraganu Pobiedziska. Impreza podsumowująca rok 2017 odbędzie się w Auli Szkoły Podstawowej w Pobiedziskach przy ulicy Kostrzyńskiej 23.

       W programie wydarzenia znajdują się m.in. podsumowanie roku oraz wyróżniania we wszystkich kategoriach wiekowych naszego klubu. Zobaczyć będzie można iluzjonistę Karola Drzewieckiego, posłuchać występu Mai Włodarczyk oraz obejrzeć specjalny występ HuraganGirls, które świętują w tym roku 5 lat swojego istnienia.

Czytaj więcej...

Nie Huragan, nie Iskra, a Orkan Grzegorz wygrywa w Pobiedziskach

17 10 29         Niestety nie odbędzie się spotkanie XIV kolejki spotkań w której Huraganiści mieli podejmować na własnym terenie Iskrę z Szydłowa koło Piły. Powodem takiego stanu rzeczy jest zalanie boiska w Pobiedziskach spowodowane szalejącym Orkanem Grzegorz.

        Mecz z Iskrą miał być ostatnim spotkaniem rundy jesiennej piłkarzy Huraganu na własnym terenie. W ostatniej XV kolejce gier zawodnicy trenera Pawła Kutyni zmierzą się w przyszłą sobotę w Swarzędzu z miejscową Unią. 

           Nowy termin rozegrania spotkania w najbliższych dniach ustali Wydział Gier Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. (gk)

Czytaj więcej...

Zmarł Władysław Szymkowiak

17 09 30        Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w nocy z czwartku na piątek, 29 września w wieku 62 lat zmarł Władysław Szymkowiak,  były piłkarz, działacz, społecznik, związany z naszym klubem od początku lat 70. Przez ostatnie blisko 10 lat pomagał w klubie pełniąc funkcje Gospodarza.

      "Najważniejszy Człowiek w Klubie" - tak zawsze mówiło się o naszym Gospodarzu, pełnym energii, zawsze pilnującym swoich obowiązków. Panie Władku! - wszyscy związani z Huraganem dziękujemy za wszystko, wiedząc, że nadal będzie Pan nas wspierał, niestety co boli najbardziej już nie w codziennych klubowych sprawach... 

      Pogrzeb odbędzie się w środę (04.10) o godz. 13. w Parafii Św. Michała Archanioła na Rynku w Pobiedziskach.

Czytaj więcej...

Zmarł Stanisław Kwiatkowski

17 09 14 1    Ze smutkiem informujemy, że we wtorek 12 września w wieku 59 lat zmarł Stanisław Kwiatkowski, społecznik przez wiele lat związany z Huraganem, były Prezes naszego stowarzyszenia w latach 2008-2011.

     Pogrzeb odbędzie się w piątek (15.09) o godz. 12.30 w Parafii Św. Ducha w Pobiedziskach.

Firma TIP-TOPOL nowym sponsorem Huraganu!

tip topol     Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po kilkunastu latach przerwy do współpracy z naszym klubem powraca firma TIP-TOPOL - największy pracodawca na terenie naszej gminy!

       Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 200 osób, które pracują w dwóch zakładach produkcyjnych w Pobiedziskach oraz w dziewięciu oddziałach na terenie Polski. Obszarem działania firmy, która powstała w 1988 jest m.in. kompleksowa obsługa serwisów oponiarskich i bieżnikowni.

Czytaj więcej...

Nowy Rok, nowy Zarząd z Prezesem Grzegorzem Krawczykiem na czele!

17 01 21     W piątek 20 stycznia br. w siedzibie klubu odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu. Spotkanie miało na celu przede wszystkim rozstrzygnięcie dwóch kwestii: udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi z Prezesem Andrzejem Ritterem na czele oraz wybór nowych władz naszego stowarzyszenia. W zebraniu wzięło udział blisko 40 osób w tym 19. członków stowarzyszenia.

   Spotkanie toczyło się zgodnie z założonym wcześniej porządkiem obrad. Po przedstawieniu sprawozdania merytorycznego i finansowego, ustępujący Zarząd pozytywnymi głosami wszystkich członków otrzymał absolutorium. Kolejnym punktem był wybór nowego prezesa oraz członków Zarządu. Wysunięta została kandydatura Grzegorz Krawczyka, który pełnił tą funkcję od marca 2011 do czerwca 2015 roku. Przed głosowaniem kandydat przedstawił swój pomysł i plan na najbliższy rok działania po którym podjęta zostanie decyzja dotycząca przyszłości. Zaproponował również swoich najbliższych współpracowników.

     Po kilkunastominutowym wystąpieniu i prezentacji podzielonej na trzy części (seniorzy, młodzież, organizacja klubu) członkowie klubu jednogłośnie wybrali na Prezesa Klubu Grzegorz Krawczyka, który tym samym po 1,5-rocznej przerwie ponownie objął stery w klubie. 

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 118

W tygodniu 869

W miesiącu 5054

Łącznie 212915