Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Wesprzyj "Cinka" w trudnej chwili!

19 02 20       Zachęcamy i prosimy o wsparcie naszego zawodnika Marcina Jackowiaka, który 3 lutego w trakcie sparingu z Sokołem Pniewy (1:1) został brutalnie sfaulowany czego skutkiem było złamanie obu kości lewej nogi.

       Na skuteczną rehabilitację i dojście do pełnej sprawności "Cinka" potrzebne są środki finansowe. Każda 5 złotych wpłacone (tutaj) za pośrednictwem portalu zrzutka.pl są na wagę złota, a dokładniej zdrowia zawodnika.

      Środki potrzebne są na dojście do pełnej sprawności naszego zawodnika poprzez: w fazie początkowej, na tyle na ile pozwalał będzie stan poszkodowanego, przede wszystkim kinezyterapia i terapia manualna wg koncepcji Kaltenborna-Evjentha oraz elektrostymulacja mięśni. Po konsultacji z ortopedą potrzebna będzie również stymulacja zrostu złamanych kości za pomocą aparatu Exogen. Po uzyskaniu pełnego zrostu kości specjalistyczny trening medyczny w celu powrotu do pełnej sprawności.

       Z góry dziękujemy w imieniu klubu i poszkodowanego za każdą formę wsparcia!

17 02 17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner