Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Wesprzyj "Cinka" w trudnej chwili!

19 02 20       Zachęcamy i prosimy o wsparcie naszego zawodnika Marcina Jackowiaka, który 3 lutego w trakcie sparingu z Sokołem Pniewy (1:1) został brutalnie sfaulowany czego skutkiem było złamanie obu kości lewej nogi.

       Na skuteczną rehabilitację i dojście do pełnej sprawności "Cinka" potrzebne są środki finansowe. Każda 5 złotych wpłacone (tutaj) za pośrednictwem portalu zrzutka.pl są na wagę złota, a dokładniej zdrowia zawodnika.

      Środki potrzebne są na dojście do pełnej sprawności naszego zawodnika poprzez: w fazie początkowej, na tyle na ile pozwalał będzie stan poszkodowanego, przede wszystkim kinezyterapia i terapia manualna wg koncepcji Kaltenborna-Evjentha oraz elektrostymulacja mięśni. Po konsultacji z ortopedą potrzebna będzie również stymulacja zrostu złamanych kości za pomocą aparatu Exogen. Po uzyskaniu pełnego zrostu kości specjalistyczny trening medyczny w celu powrotu do pełnej sprawności.

       Z góry dziękujemy w imieniu klubu i poszkodowanego za każdą formę wsparcia!

17 02 17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner