Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Ważne wyjazdowe zwycięstwo!

17 09 10      Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Huraganu pokonując na wyjeździe w VII kolejce spotkań sąsiada z ligowej tabeli Pogoń Łobżenica 2:0 (1:0). Jest to pierwszy komplet punktów przywieziony z terenu przeciwnika w tym sezonie.

      W pierwszej części gry mecz rozgrywany był w środkowej części boiska, ale to czerwono-czarni mieli zdecydowanie korzystniejsze okazje bramkowe. Rywale zaś praktycznie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Dominika Nowickiego

      W 20' minucie w obrębie pola karnego gospodarzy piłkę wyłuskał Mateusza Chachuła, zagrał do Bartosza Żołądkiewicza, a ten wyłożył futbolówkę Mikołajowi Kidawie, który pewnym strzałem w długi róg bramki z ok. 11. metrów dał prowadzenie naszej drużynie! 

      Piętnaście minut po wznowieniu drugiej części gry zdecydowanie bardziej zdeterminowani i waleczniejsi tego dnia od rywali Huraganiści podwyższyli prowadzenie. Piłkę tym razem wywalczył wprowadzony chwilę wcześniej Mikołaj Szymocha, dograł do Żołądkiewicza, a ten po raz kolejny obsłużył Mikołaja Kidawa, który wywalczył sobie pozycję do oddania strzału i na raty pokonał bramkarza gospodarzy.

      Od momentu podwyższenia prowadzenia Huraganiści mądrze bronili dostępu do swojej bramki, często przy tym kontrując zespół Pogoni. Wynik mógł podwyższyć m.in. Mikołaj Szymocha, Mateusz Chachuła, Adam Napieralski czy debiutujący w drużynie Mariusz Olczyk lecz zabrakło dokładności.

      Gospodarze w końcówce z kolei mogli zdobyć gola kontaktowego ale z linii bramkowej piłkę wybił Arkadiusz Powałowski. W kilku sytuacjach bezbłędnie zachował się również nasz bramkarz Dominik Nowicki.

       Wynik nie uległ już zmianie i ostatecznie Huraganiści zasłużenie zainkasowali jakże ważny komplet punktów, tracąc tym samym do czwartej w tabeli Kotwicy Kórnik tylko 3 oczka. Całej drużynie trenera Pawła Kutni należą się słowa uznania za kolejny mecz w którym nikomu nie można odmówić woli walki, motywacji i determinacji! Oby tak dalej!

        Skład: Dominik Nowicki - Marcin Pająk, Arkadiusz Powałowski, Patryk Jóźwiak, Kacper Bienert - Mikołaj Kidawa (70' Adam Napieralski), Oskar Włodarczyk (65' Mariusz Olczyk), Mikołaj Witaszyk (78' Damian Gocałek), Bartosz Żołądkiewicz, Mateusz Gawroński (57' Mikołaj Szymocha) - Mateusz Chachuła. Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner