Ostatni mecz

XVII kolejka - 19-11-2017

HURAGAN Pobiedziska 0 : 1 GLKS Wysoka

Domowy blamaż w starciu z aktualnym mistrzem ligi...

17 10 16         Jednostronne widowisko obejrzeli kibice w Pobiedziskach, którzy licznie pojawili się na stadionie. Aktualny mistrz naszej ligi nie dał nawet przez chwile naszej drużynie nadziei na korzystny rezultat w tym spotkaniu. Goście do meczu z Huraganem przystąpili w swoim najsilniejszym zestawieniu co było widoczne na placu gry.

Przyjezdni wynik otworzyli w 19. minucie gry za sprawą Wojciecha Szwedka, który trafił z rzutu wolnego z ok. 17 metrów. Kilkanaście minut później w dobrej okazji do wyrównania znalazł się Mariusz Olczyk ale jego strzał bez trudu wyłapał golkiper przyjezdnych. Na 2:0 w 40. minucie po rzucie rożnym i uderzeniu zza pola karnego podwyższył Michał Wawszczak.

Po przerwie pomimo kompletu zmian w naszej drużynie obraz gry się nie zmienił i goście przeważali, kontrolując przebieg boiskowych wydarzeń. Trzeciego gola, który praktycznie zakończył mecz Lubuszanin zdobył już w 52. minucie meczu po klasycznej kontrze. Autorem trafienia był Paweł Iwanicki.

Kolejne dwie bramki dla rywali to bramki z kategorii stadiony świata. W 69. minucie gry z rzutu wolnego z ok. 30 metrów huknął Błażej Nowak, a sześć minut później strzelecką kanonadę zakończył Krystian Feciuch uderzeniem z ok. 25. metrów w boczną siatkę bramki HP.

Niestety był to kolejny mecz w tej rundzie z tych o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć... W środę na wyjeździe mecz w ramach Okręgowego Pucharu Polski z Akademią Reissa OSiR Baranowo (boisko ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie, godzina 20:15), a w sobotę kolejny trudny ligowy pojedynek z Kotwicą Kórnik.

Skład: Dominik Nowicki - Marcin Pająk, Arkadiusz Powałowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński (46' Kacper Bienert) - Mateusz Chachuła, Oskar Włodarczyk (46' Mikołaj Witaszyk), Damian Gocałek, Ernest Maćkowiak, Mikołaj Kidawa (46' Mikołaj Szymocha) - Mariusz Olczyk (68' Adam Napieralski). Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Piotr Trepka, Mateusz Gawroński. (gk)