Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Domowy blamaż w starciu z aktualnym mistrzem ligi...

17 10 16         Jednostronne widowisko obejrzeli kibice w Pobiedziskach, którzy licznie pojawili się na stadionie. Aktualny mistrz naszej ligi nie dał nawet przez chwile naszej drużynie nadziei na korzystny rezultat w tym spotkaniu. Goście do meczu z Huraganem przystąpili w swoim najsilniejszym zestawieniu co było widoczne na placu gry.

        Przyjezdni wynik otworzyli w 19. minucie gry za sprawą Wojciecha Szwedka, który trafił z rzutu wolnego z ok. 17 metrów. Kilkanaście minut później w dobrej okazji do wyrównania znalazł się Mariusz Olczyk ale jego strzał bez trudu wyłapał golkiper przyjezdnych. Na 2:0 w 40. minucie po rzucie rożnym i uderzeniu zza pola karnego podwyższył Michał Wawszczak.

         Po przerwie pomimo kompletu zmian w naszej drużynie obraz gry się nie zmienił i goście przeważali, kontrolując przebieg boiskowych wydarzeń. Trzeciego gola, który praktycznie zakończył mecz Lubuszanin zdobył już w 52. minucie meczu po klasycznej kontrze. Autorem trafienia był Paweł Iwanicki.

        Kolejne dwie bramki dla rywali to bramki z kategorii stadiony świata. W 69. minucie gry z rzutu wolnego z ok. 30 metrów huknął Błażej Nowak, a sześć minut później strzelecką kanonadę zakończył Krystian Feciuch uderzeniem z ok. 25. metrów w boczną siatkę bramki HP. 

        Niestety był to kolejny mecz w tej rundzie z tych o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć... W środę na wyjeździe mecz w ramach Okręgowego Pucharu Polski z Akademią Reissa OSiR Baranowo (boisko ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie, godzina 20:15), a w sobotę kolejny trudny ligowy pojedynek z Kotwicą Kórnik.

       Skład: Dominik Nowicki - Marcin Pająk, Arkadiusz Powałowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński (46' Kacper Bienert) - Mateusz Chachuła, Oskar Włodarczyk (46' Mikołaj Witaszyk), Damian Gocałek, Ernest Maćkowiak, Mikołaj Kidawa (46' Mikołaj Szymocha) - Mariusz Olczyk (68' Adam Napieralski). Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Piotr Trepka, Mateusz Gawroński. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner