Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zwycięski wyjazdowy mecz Huraganistów!

18 03 31       Komplet trzech punktów z wyjazdu do Dopiewa przywieźli seniorzy naszego klubu. Czerwono-czarni pokonali sąsiada z ligowej tabeli miejscowy GKS 3:2 (2:1) tym samym zrewanżowali się za porażkę z pierwszej rundy.

         Pobiedziszczanie do spotkania XX kolejki IV ligi przystąpili bez pauzującego za czerwoną kartkę Piotra Trepki oraz chorego kapitana Marcina Pająka. Na dodatek już w 6' minucie gospodarze prowadzili 1:0 po nieudanej interwencji naszego golkipera.

      Na szczęście szybka utrata gola podziałała motywująco na podopiecznych trenera Pawła Kutyni, którzy konsekwentnie konstruowali akcje ofensywne. Wyrównanie padło w 29' minucie gry. Po dośrodkowaniu Davida "Andrzeja" Paku-Tsheli debiutanckiego gola w HP zdobył Marcin Jędrzejczak.

      Trzy minuty później było już 2:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Chachuły precyzyjnym strzałem przy słupku popisał się Mateusz Siemiński. Czerwono-czarni przede wszystkim w pierwszej części meczu byli zespołem lepiej zorganizowanym i bardziej zmotywowanym.

        Po przerwie gospodarze nie zdążyli pomyśleć o odrabianiu strat, a było już 3:1. Rzut karnym po zagraniu ręką w polu karnym na bramkę w 50' minucie zamienił niezawodny w tym elemencie gry Patryk Jóźwiak.

       Wynik mogli jeszcze podwyższyć m.in. Ryszard Wierzbiński, Igor Watras, David Paku-Tshela czy Szymon Ignaczak, lecz w decydujących momentach zabrakło niewiele. 

        Dopiewianie największe zagrożenie stwarzali wykonując stałe fragmenty gry. Po jednym z rzutów rożnych w 86' minucie zrobiło się już "tylko" 2:3. Końcówka meczu była nerwowa i niezbyt widowiskowa, ale ostatecznie udało się zasłużenie wywieźć z Dopiewa komplet punktów!

        Wielka Sobota dała ekipie Huraganu awans w ligowej tabeli o dwie pozycje. Obecnie tym samym plasujemy się na 12. lokacie.

       Skład: Sebastian Majchrzak - Mateusz Roszak, Szymon Ignaczak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Marcin Jędrzejczak (65' Mikołaj Witaszyk), Mariusz Olczyk, Mikołaj Szymocha (60' Ryszard Wierzbiński), David Paku-Tshela, Kacper Bienert (65' Igor Watras) - Mateusz Chachuła (73' Konrad Juskowiak). Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński, Maciej Sommerfeld, Oskar Schulz.

       Zapraszamy do przeczytania relacji obejrzenia bramek i zdjęć na stronie peryferiafutbolu.pl. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner