Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Trzy punkty przyjechały do Pobiedzisk!

20180418 192307      Komplet trzech punktów z wyjazdu do Skoków przywieźli piłkarze seniorów Huraganu. Czerwono-czarni wygrali w zaległym meczu z miejscową Wełną 3:2 (3:1).

       Mecz pierwotnie rozegrany miał być 18 marca, ale ze względu na zły stan murawy i warunki pogodowe został przełożony na późniejszy termin.

      Huraganiści podrażnieni porażką sprzed czterech dni wyszli na to spotkanie bardzo zmotywowani i zdeterminowani. Po 30. minutach Pobiedziszczanie prowadzili już 3:0.

        Wynik meczu w 21. minucie otworzył Kacper Bienert, dla którego było to pierwsze trafienie w Huraganowym trykocie. W 27. minucie drugiego gola zdobył David "Andrzej" Paku Tshela, który popisał się ładną indywidualną akcją.

     Dwie minuty później było 3:0. Drugiego gola w meczu zdobył Bienert, który podobnie jak przy pierwszej bramce pewnie wykończył zespołową akcję drużyny. Do tego momentu zdecydowanie lepszym zespołem byli przyjezdni. Później mecz się wyrównał i tuż przed przerwą gola kontaktowego strzałem w długi róg bramki zdobył Radosław Modlibowski.

      Po przerwie gospodarze za wszelką cenę chcieli gonić wynik. Z kolei Huragan mądrze się bronił i czyhał na kontry. Niestety w dwóch 100% sytuacjach zabrakło zimnej krwi i strzały Marcina Jędrzejczaka i strzelca drugiej bramki "Paku" nie znalazły drogi do bramki.

     Wełna największe zagrożenie stwarzała długimi piłkami posyłanymi w pole karne debiutującego w HP Mikołaja Miczyńskiego. Bardzo niebezpiecznie były również wykonywane przez miejscowych stałe fragmenty gry. Po jednym z nich w 81. minucie zrobiło się 2:3 i końcówka była nerwowa, lecz piłkarze ze Skoków nie zagrozili już bardziej bramce Huraganu.

     W końcówce to przyjezdni mieli znów doskonałe okazję do podwyższenia rezultatu, ale strzały Mariusza Olczyka i Mikołaja Witaszyka wybronił bramkarz gospodarzy. 

     Sklad: Mikołaj Miczyński - Marcin Pająk, Mateusz Siemiński, Patryk Jóźwiak, Mateusz Roszak (65 Piotr Trepka) - Marcin Jędrzejczak (72' Igor Watras), Mariusz Olczyk, Mikołaj Szymocha (75' Mikołaj Witaszyk), Szymon Ignaczak, Kacper Bienert - David Paku Tshela (80' Oskar Schultz). Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Bartosz Stasiak, Ryszard Wierzbiński. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner