Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Nielba z kompletem punktów

18 05 01

     Bez punktów z wyjazdu do Wągrowca wrócili podopieczni Pawła Kutyni. Gospodarze wygrali 2:0. Kluczowe okazało się pierwsze 20. minut meczu.

       Nielba zdecydowanie lepiej weszła w mecz i już w 4. minucie prowadziła 1:0 po golu wyróżniającego się przede wszystkim na początku meczu Rafała Leśniewskiego.

     Niestety piętnaście minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik wykorzystując rzut karny.

      Kolejny mecz pokazuje, że posiadanie w swoich szeregach zawodników z ligową przeszłością to dla drużyn na tym poziomie spory "handicap". Wspomniany Leśniewski to były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz, Olimpii Elbląg czy Chojniczanki Chojnice.

     W pierwszej części gospodarze byli zespołem lepszym, który kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Po przerwie jednak to Huraganiści mieli przewagę.

     Najlepszą okazje w 73. minucie, która mogła odmienić losy meczu i dać jeszcze większego kopa czerwono-czarnym miał Mateusz Chachuła. Niestety nasz napastnik nie trafił z kilku metrów w światło bramki.

      W końcówce czerwono-czarni próbowali długimi piłkami zaskoczyć defensywę żółto-czarnych, z kolei Nielba groźnie kontratakowała ale wynik już nie uległ zmianie.

     Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk, Szymon Ignaczak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Kacper Bienert (46' Marcin Jędrzejczak), Mariusz Olczyk, Piotr Trepka (77' Maciej Sommerfeld), Mateusz Chachuła, Mikołaj Szymocha (68' Mikołaj Witaszyk) - David Paku-Tshela. Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński, Ryszard Wierzbiński, Igor Watras, Mateusz Roszak. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner