Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Nielba z kompletem punktów

18 05 01

     Bez punktów z wyjazdu do Wągrowca wrócili podopieczni Pawła Kutyni. Gospodarze wygrali 2:0. Kluczowe okazało się pierwsze 20. minut meczu.

       Nielba zdecydowanie lepiej weszła w mecz i już w 4. minucie prowadziła 1:0 po golu wyróżniającego się przede wszystkim na początku meczu Rafała Leśniewskiego.

     Niestety piętnaście minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik wykorzystując rzut karny.

      Kolejny mecz pokazuje, że posiadanie w swoich szeregach zawodników z ligową przeszłością to dla drużyn na tym poziomie spory "handicap". Wspomniany Leśniewski to były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz, Olimpii Elbląg czy Chojniczanki Chojnice.

     W pierwszej części gospodarze byli zespołem lepszym, który kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Po przerwie jednak to Huraganiści mieli przewagę.

     Najlepszą okazje w 73. minucie, która mogła odmienić losy meczu i dać jeszcze większego kopa czerwono-czarnym miał Mateusz Chachuła. Niestety nasz napastnik nie trafił z kilku metrów w światło bramki.

      W końcówce czerwono-czarni próbowali długimi piłkami zaskoczyć defensywę żółto-czarnych, z kolei Nielba groźnie kontratakowała ale wynik już nie uległ zmianie.

     Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk, Szymon Ignaczak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Kacper Bienert (46' Marcin Jędrzejczak), Mariusz Olczyk, Piotr Trepka (77' Maciej Sommerfeld), Mateusz Chachuła, Mikołaj Szymocha (68' Mikołaj Witaszyk) - David Paku-Tshela. Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński, Ryszard Wierzbiński, Igor Watras, Mateusz Roszak. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner