Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Basia Wierzbińska powołana na konsultacje Kadry U-13!

17 06 20 2       Miło jest nam poinformować, że zawodniczka naszego klubu występująca w drużynie orlików młodszych trenera Adama Stachowiaka Basia Wierzbińska otrzymała oficjalne powołanie na konsultacje selekcyjną Kadry U-13, która odbędzie się 20 czerwca br. w Kórniku. Powołanie otrzymało łącznie 36 zawodniczek. 

      Basia jest jedyną zawodniczką występującą w oficjalnych rozgrywkach w czerwono-czarnych barwach. "Poważną" przygodę z piłką rozpoczęła ponad 2 lata temu i od tego czasu doskonali swoje umiejętności w trakcie treningów organizowanych przez nasz klub rywalizując z chłopcami w swoim roczniku. Warto zaznaczyć, że Basia jest najlepszym strzelcem drużyny orlików młodszych!

    Po świetnych występach w m.in. w rozgrywkach ligowych i halowym turnieju szkół podstawowych powiatu poznańskiego, występując w zespole HP reprezentującym SP Pobiedziska gdzie otrzymała wyróżnienie, trafiła do żeńskiej drużyn PS Gniezno. Z tą drużyną występuje obecnie również w m.in. Poznańskiej Lidze Orliczek.

      Serdecznie gratulujemy Basi powołania! Życzmy powodzenia, wytrwałości w dalszych treningach oraz samych sukcesów, nie tylko sportowych! (gk)

17 06 20 1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner