Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Trampkarze również zagrają w pierwszej lidze!

 18951454 1774290305921114 4714268778792472538 n    Dużym sukcesem zakończyli sezon trampkarze Huraganu, którzy ostatecznie znaleźli się na trzecim miejscu w tabeli premiowanym awansem do pierwszej ligi!

       Tym samym podopieczni Tomasza Andersza z rocznika 2002 poszli w ślady młodzików naszego klubu i już od jesieni również będą w rozgrywkach ligowych rywalizować z najlepszymi zespołami naszego regionu.

      Awans został przypieczętowany w meczu ze Skrą Wielkopolska Otusz, wygranym na własnym boisku 6-1 po trzech bramkach Maksa Janowskiego i dwóch Oliwiera Kraśniewskiego.

     Ci dwaj najlepsi snajperzy zdobyli w całym sezonie odpowiednio 15 i 13 bramek, co stanowiło aż dwie trzecie dorobku całego zespołu. Jednego gola dołożył Piotr Rzempała, a przeciwnikom, którzy w tym meczu byli tylko tłem dla Huraganu należą się brawa za ambicję, stawili się bowiem w Pobiedziskach tylko w dziewięciu i cały mecz rozegrali w niepełnym składzie.

     Przedsmak tego, że w pierwszej lidze poprzeczka będzie zawieszona dużo wyżej dobitnie pokazał ostatni mecz w sezonie. Huragan wyraźnie przegrał w Popowie ze zdecydowanym zwycięzcą rozgrywek, Błękitnymi Wronki 0-7. Ten rezultat powinien jednak tylko zmobilizować chłopaków do jeszcze większej pracy w międzysezonowej przerwie.

     Wszystkie wyniki i końcowe tabele zakończonego sezonu są dostępne w zakładkach o grupach młodzieżowych w dolnej części strony głównej po lewej strony.

wiosna17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner