Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Juniorzy młodsi liderem tabeli!

18 10 24     Juniorzy starsi w minioną sobotę zagrali mecz na wyjeździe z drużyną Warty Śrem. Do przerwy na tablicy widniał wynik 1:1. Końcowy rezultat to 2:1 dla gospodarzy. Bramkę dla Huraganu zdobył Kacper Naskręt.

      Drużyna juniora młodszego pojawiła się w Koziegłowach. W pierwszej części meczu Huraganiści kontrolowali grę, strzelając dwie bramki. W drugiej części spotkania miejscowi strzelili bramkę, jednak to nasi młodzi zawodnicy potwierdzili dobrą formę podwyższając wynik na 3:1. Bramki dla Huraganu strzelili Oliwier Kraśniewski, Fabian Meller oraz Maksymilian Janowski.

    Drużyna trampkarzy rozegrała swój mecz we Wronkach. Niestety Pobiedziszczanie ulegli gospodarzom 4:0.

     Na mecz z naszymi młodzikami do Pobiedzisk przyjechała drużyna Lidera ze Swarzędza. Spotkanie było wyrównane i zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla Huraganu strzelił Tomasz Radziemski.

       Drużyna orlików rozegrała kolejne spotkanie z drużyną Vitcovii Witkowo. Po spotkaniu, które obfitowało w bramki i wiele sytuacji ostatecznie wygrali rywale 10:3. Bramki dla naszej drużyny strzelali Wojciech Tanaś, Igor Grzegorczyk i Kryspin Kaźmierczak.

    Grupa żaków pauzowała w tej kolejce. Cały czas ciężko trenuje grupa zamiejscowa z Wronczyna, która pod okiem Roberta Raszewskiego regularnie doskonali swoje umiejętności.

  Dokładne opisy meczów, fotorelacje ze spotkań młodych Huraganistów dostępne na profilu na facebook poświęconym naszej młodzieży. (pb)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner