Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Waleczne młodziki nadal niepokonane!

18 10 18            Osiem meczów, pięć zwycięstw, dwa remisy i porażka to wynik minionego weekendu w wykonaniu młodzieży naszego klubu.

       Juniorzy starsi pod wodzą Roberta Raszewskiego wygrali w Kwilczu z miejscowym Rzemieślnikiem 4:1 (1:1) po golach Marcina Jesionkowskiego (2) i Mateusza Łaczkowskiego (2).

   Juniorzy młodsi trenerów Tomasza Andersza i Daniela Drożdżyńskiego na własnym terenie pokonali Skrę Otusz 2:0 (1:0) po trafieniach Maksymiliana Janowskiego oraz Oliwiera Kraśniewskiego

        Zespół trampkarzy prowadzony przez Andrzeja Rittera u siebie rozgromi OSiR Lwówek 5:0 (2:0) po trafieniach Kacpra Hetmańczyka (2), Dawida Cieśli (2) oraz Oskara Michalczaka. Było to drugie ligowe zwycięstwo tej drużyny w rozgrywkach.

     Ważne ligowe punkty zdobyli również zawodnicy trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego wygrywając w Tarnowie Podgórnym z Tarnovią 1:0 (1:0) po trafieniu Huberta Cierzniaka. Młodziki pozostają nadal bez porażki w swojej lidze.

     Jedynym zespołem, którem nie udało się zapunktować w ten weekend był zespół trenerów Włodzimierza Watrasa i Leszka Grygiera. Orliki w Niechanowie przegrały z Pelikanem 2:5, choć do przerwy było 2:3. Oba gole zdobył Igor Grzegorczyk.

       Kolejny turniej w ramach WZPN mają za sobą podopieczni Macieja Olejniczaka. Żaki na własnym terenie rozegrały trzy spotkania. Wygrana z UKS Concord Murowana Goślina 3:0 po golach Tymoteusza Stachowiaka, Ksawerego Ochowiaka oraz Jakuba Sudoła i dwa remisy 2:2 z Piastem Łubowo (gole  Jakub Sudoł, Dominik Pawlak) oraz 1:1 AP Champions Poznań (Ksawery Ochowiak) to wynik naszych najmłodszych piłkarzy.

    Cały czas ciężko trenuje grupa zamiejscowa z Wronczyna, która pod okiem Roberta Raszewskiego regularnie doskonali swoje umiejętności.

  Dokładne opisy meczów, fotorelacje ze spotkań młodych Huraganistów dostępne na profilu na facebook poświęconym naszej młodzieży. (gk)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner