Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Co słychać w drużynach młodzieżowych?

19 02 01        Zima nie jest ulubioną porą roku piłkarskiej braci, ale niewątpliwie to czas, który odpowiednio wykorzystany, zaprocentuje w momencie przystąpienia do rywalizacji w rozgrywkach ligowych.

      Zerknijmy zatem w jaki sposób młodzi Huraganiści przygotowują się na powitanie piłkarskiej wiosny.

Junior Młodszy/ Starszy, Trenerzy Tomasz Andersz i Robert Raszewski

     Drużyny juniorów młodszych i starszych wspólne przygotowania do sezonu rozpoczęły 15 stycznia. Trenujemy trzy razy w tygodniu. W okresie 14-18 lutego intensyfikujemy działania poprzez treningi, które będą odbywać się codziennie. Od 23 lutego rozpoczynamy serię meczów kontrolnych. Początek rozgrywek ligowych zaplanowany jest na ostatnią sobotę marca. Warto dodać, że z kadrą pierwszego zespołu regularnie trenuje kilku juniorów starszych.

Trampkarz, Andrzej Ritter

      Drużyna trampkarzy starszych rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w poniedziałek 28 stycznia od dwóch treningów w hali. W sobotę 2 lutego bierzemy udział w halowym turnieju piłki nożnej w Janikowie. Od następnego tygodnia dodajemy trzeci trening na orliku. W takim cyklu planujemy pracować do końca lutego. W marcu  rozegramy ze trzy, cztery sparingi, m.in. z MKS Trzemeszno i Koroną Zakrzewo. Rundę wiosenną rozpoczynamy z początkiem kwietnia meczem wyjazdowym z Polonią Środa Wielkopolska.

Młodzik, Adam Stachowiak

       Z początkiem roku wznowiliśmy treningi zgodnie z zakładanym planem szkoleniowym. Zajęcia odbywają się w hali, a od lutego również wznawiamy treningi na orliku. Zaplanowane mamy dwa turnieje halowe oraz cztery spotkania kontrolne. Okres przygotowawczy do rundy wiosennej to tylko część z zadań postawionych przed zespołem w tym roku. Główny cel to systematyczny rozwój indywidualny, podnoszenie poziomu świadomości tegoż rozwoju oraz stopniowe, systematyczne wprowadzanie do realizacji zadań taktycznych, zarówno indywidualnych jak i zespołowych. Dobra gra i idący za nią wynik to zawsze ogromna satysfakcja dla zawodników, trenerów i rodziców, dlatego naszym celem jest awans do 1 ligi. Po letnich wakacjach zespół rozpoczyna zmagania już na pełnowymiarowym boisku i m.in. przygotowaniu do tej nowej formuły zmagań będzie służyć okres późnowiosenny.

Orlik, Włodzimierz Watras

     Zespół Orlików, występujący w 3 lidze rozgrywkowej, do rundy rewanżowej przygotowuje się przede wszystkim trenując w hali. Młodzi piłkarze rozegrali pierwsze spotkanie kontrolne z zespołem z Kiszkowa, wzięli udział w turnieju w Zaniemyślu (piąte miejsce w stawce dwunastu zespołów) i w Kłecku gdzie zajęli drugie miejsce, a tytuł króla strzelców wywalczył Antek Piotrowski. Przed nimi jeszcze inne turnieje, m.in. Swarzędz Cup (dwudniowy), a także zmagania w Mosinie i Witkowie. Mamy zaplanowane również mecze kontrolne na orliku. W momencie, w którym będzie odpowiednia aura przeniesiemy zajęcia z hali na powietrze. Frekwencja jest bardzo wysoka, chłopcy są pełni zapału i z nadzieją przystąpimy do nowych rozgrywek.

Żak, Maciej Olejniczak

     Chłopcy trenują od 14 stycznia trzy razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek. W połowie lutego planujemy mecz sparingowy z Lechią Kostrzyn. Jesteśmy jeszcze w trakcie poszukiwania kolejnych rywali do meczów kontrolnych. W okresie zimowych ferii mieliśmy, ze zrozumiałych względów, niższą frekwencję, teraz już wszystko wróciło do normy i trenujemy w pełnym składzie, z niecierpliwością wyczekując piłkarskiej wiosny.

Żak, Robert Raszewski

      Nasi młodzi adepci futbolu trenują właściwie od początku stycznia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w hali we Wronczynie i czwartki w hali w Pobiedziskach. W lutym i marcu drużyna rozegra mecze kontrolne z rówieśnikami z zaprzyjaźnionych klubów. Warto dodać, że frekwencja na treningach jest bardzo wysoka. Regularnie bierze w nich udział około dwudziestu pięciu  zawodników! (mg)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner