Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Iskra Szydłowo

27 Szydłowo DOM zapowiedz historia

     W niedzielę będziemy gościć specyficznego rywala. Jednego z nielicznych z którym nieprzerwanie rywalizujemy szósty rok z rzędu, przy czym nie graliśmy poza tą serią w jednej lidze nigdy przed tym okresem.

       Trzy raz udawało się pokonywać silną drużynę spod Piły. Passa ta uległa jednak zakłóceniu w 2016 r. i od tego czasu nie potrafimy wygrać z szydłowianami. Będzie to drugie podejście trenera Pawła Kutyni pod Iskrę u siebie. Jesienią na wyjeździe Huragan przegrał 1:2, a bramkę strzelił Marcin Jesionkowski. Iskra ma jeszcze szansę na awans i zrobi wszystko by w Pobiedziskach je przedłużyć…

      W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody, a oczekiwanie na drugą część meczu umili kibicom podwójny występ naszych HURAGAN Girls!.

     Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Andrzej Pawlak, a pomagać mu będą Piotr Idzik i Filip Nawrocki(gk)

19 05 27

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner