Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź meczu

Zapowiedź - sobota - 16:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

Grafika wyjazd mala      W trzeciej ligowej kolejce spotkań piłkarze Huraganu udadzą do reprezentanta powiatu pilskiego. Rywalem Huraganistów będzie Pogoń Łobżenica. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 16.

      Po dwóch meczach obie drużyny zgromadziły na koncie po 3 punkty. Rywale wygrali na własnym terenie na inaugurację 4:1 z Leśnikiem Margonin i przed tygodniem ulegli również u siebie Iskrze Szydłowo 1:3. Tym samym będzie to trzeci z rzędy mecz Pogoni z rządu na własnym terenie. Zespół rywali po kilku letnich transferach z pewnością prezentuje inny, lepszy poziom niż w poprzednim sezonie w którym ostatecznie uplasował się na 11 pozycji.

Czytaj więcej...

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Sparta Oborniki

19 08 17 1   Już jutro o godzinie 15. na nasz obiekt powrócą piłkarskie emocje związane z zespołem seniorów. W pierwszym meczu na własnym boisku w nowym sezonie Huraganiści zmierzą się ze Spartą Oborniki. 

     Sparta w przerwie letniej zmieniła swoje oblicze, w zespole jest sporo nowych, młodych zawodników. To z pewnością powoduje, że drużyna z Obornik może być nieobliczalna. W poprzednim sezonie Pobiedziszczanie wygrali z niedzielnymi rywalami dwukrotnie 4:0 na wyjeździe i 2:1 u siebie.

Czytaj więcej...

TOTOLOTEK Puchar Polski, runda wstępna: Huragan (juniorzy) - Piast Łubowo, czwartek, 11:00

19 08 14 2     Już jutro o godzinie 11:00 na stadionie w Pobiedziskach rozegrany zostanie pierwszy oficjalny mecz sezonu 2019/20. W rundzie wstępnej zmagań pucharowych, drużyna juniorów Huraganu zmierzy się z seniorskim zespołem Formaton Piasta Łubowo. Początek meczu o godzinie 11.

     Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy w historii klubu do zmagań pucharowych obok seniorskiej ekipy przystąpi również drużyna juniorów. 

Czytaj więcej...

Zapowiedź - czwartek - 15:30, Zamek Gołańcz - HURAGAN

Grafika wyjazd mala    Trzy mecze ligowe i trzy przegrane z Gołańczą ma w swoim CV Huragan. Nawet w „najlepszych czasach” rywal ten wygrywał w dość niespodziewanych okolicznościach. Ponadto obie ekipy dwukrotnie spotkały się towarzysko i dwa razy było 1:1.

     Reasumując w grach o punkty mamy dwie klęski u siebie (2:3 i 0:2) i jedyny na wyjeździe we wrześniu 1997 r. również przegrany (0:1). Na pewno pamiętają go zawodnicy, którzy wystąpili w tym pojedynku: P. Nawrocki  -  M. Bobkowski (Ż) , M. Konieczny (60' J. Kaczmarek), M. Zaleśny, S. Świątek, M. Paczyński (60' K. Skrzypiński),A. Ostański, M. Łochyński , A. Grabski (60' P. Bartnicki), R. Kurzyca, T. Fabiś.

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner