Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Sparta Oborniki

29 Oborniki DOM zapowiedz historia        Niespotykaną serię pięciu porażek pod rząd u siebie z tym rywalem czas zatrzymać. Ostatnie cztery mecze przegrywaliśmy już do przerwy.

      Wyjątek stanowił mecz z maja 2014 r. kiedy to sędzia Eliasz Pawlak wypaczył wynik meczu nie przyznając karnego Huraganowi przy stanie 2:2 za faul w polu karnym, który… sam odgwizdał i ukarał zawodnika gości żółta kartką. Skończyło się wtedy na 2:4. Video z tego meczu dostępne tutaj (od 3:40).

      Jesienią Huraganiści wygrali w Obornikach 4:0. Sparta zajmuję obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli tracąc do Huraganu trzy punkty. Będzie to ostatni mecz tego sezonu na stadionie w Pobiedziskach.  

      W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody, a oczekiwanie na drugą część meczu umili kibicom podwójny występ naszych HURAGAN Girls!

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Mikołaj Opic, a pomagać mu będą Maciej Pelka i Adam Karmoliński.

        Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(pk/gk)

19 06 13

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner