Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Przebudzenie młodzików, weekend bez porażki!

19 04 17    Trzy mecze rozegrały w ten nieco przedłużony weekend (wtorkowy mecz juniorów) drużyny młodzieżowe Huraganu Pobiedziska. Z dwóch z nich nasze młode nadzieje wychodziły zwycięsko, jeden zremisowały. To całkiem udany bilans, który z pewnością zmobilizuje zawodników do dalszych treningów, bo nic nie napędza tak jak smak zwycięstwa.

     Blisko trzech punktów byli juniorzy, którzy we wtorkowym meczu podejmowali zespół AP Błękitnych z Owińsk. Po słabszej pierwszej połowie, przegranej zresztą 0:1 po golu z rzutu karnego, w drugiej odsłonie nasz zespół przeważał już zdecydowanie. Rywale ograniczali się do gry z kontry, natomiast Huragan ambitnie dążył do odwrócenia losów meczu. Bramkę wyrównującą zdobył strzałem z dystansu Igor Watras.

    Niestety więcej goli nie padło i Huraganiści musieli zadowolić się podziałem punktów. Ambicja w grze i dążenie do zwycięstwa zasługują jednak na spore uznanie i są dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami.

    Pełną pulę, w imponującym stylu, zainkasował zespół młodzików, gromiąc UKS Śrem w stosunku 9:1 (5:0). Łupem bramkowym podzielili się: Antek Misur – 3 bramki, Tymek Hetmańczyk – 2 i po jednym trafieniu Basia Wierzbińska, Krzysiek Moszczak, Krzysiek Kozanecki oraz Mikołaj Młody. To był mecz, który wreszcie w pełni ukazał potencjał naszego zespołu. Nieliczne błędy, piękna gra, polot w konstruowaniu akcji oraz skuteczność. Ręce same składały się do oklasków. Czekamy na kolejne takie występy naszej drużyny!

     Wreszcie zespół tramkarzy, który jako jedyny nie stracił gola w ten weekend. Pewne i nie zagrożone ani przez moment zwycięstwo przyniosło Pobiedziszczanom domowe spotkanie z ekipą AP Błękitni Owińska II. Wynik po zakończeniu zawodów brzmiał 4:0 (2:0). Do siatki gości trafiali w pierwszej połowie Oskar Michalczak i Maciej Lisiecki, a kolejne trafienia w drugiej odsłonie dołożyli Kacper Hetmańczyk i Dawid Cieśla. Brawo chłopcy!

    Na miniony weekend zaplanowanych spotkań ligowych nie miały pozostałe drużyny naszej Akademii, czyli zespoły orlików i żaków, które szlifują formę przed kolejnymi zmaganiami w swoich rozgrywkach. Pilnie trenuje również nasza młodzież z wronczyńskiej grupy, stale podnosząc swoje umiejętności.

     Gratulujemy naszym młodym zawodnikom występów w minionych kolejkach i czekamy na więcej! Po szczegółowe informacje zapraszamy na oficjalny profil naszej Akademii na facebooku(mg)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner