Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Ostatnia prosta Akademii

19 06 12    Przed ostatnią ligową kolejkę mają za sobą młodzieżowe ekipy Huraganu. Zbliżający się weekend będzie ostatnim kiedy będziemy mogli obejrzeć naszą młodzież w akcji.

     Wracając do minionego weekendu, minimalną porażką zakończył się wyjazdowy pojedynek juniorów z Gromem Plewiska. Czerwono-czarni przegrali 3:2 chociaż to nasz zespół prowadził 1:0 i nie wykorzystał dwóch rzutów karnych. Bramki dla naszych juniorów strzelali Eryk Drożdżyński oraz Hubert Janowski.

   Po dwóch wygranych z rzędu, tym razem porażki zaznali trampkarze. Na wyjeździe młodzi Huraganiści przegrali z Concordem Murowana Goślina 2:0. Drużyna młodzików z kolei wróciła na właściwe tory i na boisku rywala wygrała z Koziołkiem Poznań 3:1 po dwóch golach Michała Maciejewskiego oraz trafieniu Adama Morkowskiego

     Wysoką wygraną zakończył się mecz orlików w starciu z Piastem Łubowo. Czerwono-czarni wygrali 7:4 po trzech trafieniach Igora Grzegorczyka, dwóch Wojciecha Tanasia oraz golach Kryspina Kaźmierczaka, Łukasza Kusztelskiego.

      Zespół żaków w kolejnym swoim ligowym turnieju nie dał szans swoim rywalom wygrywając ostatnie rywalizację  w Kobylnicy. Wygrane z gospodarzami Piastem 3:0 po golach Dominik Pawlak, Jakub Sudoł, Nikodem Olejniczak, zwycięstwo z Polonią Poznań 7:0 po bramkach Dominika Szwarza (2), Dominika Pawlaka (3), Oskara Wieczorka, Jakuba Sudoła i remis z Champions Poznań 1:1 (Ksawery Ochowiak) to dorobek młodych piłkarzy Huraganu.

     Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj(gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner