Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Akademia po sezonie. Pożegnanie trenera Tomasza Andersza.

19 06 26      Blisko pięćdziesiąt spotkań przez minione pół roku rozegrały nasze Huraganowe drużyny. W ligowej rywalizacji organizowanej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej udział wzięły drużyny juniorów, trampkarzy, młodzików, orlików oraz żaków. Regularnie również przez cały okres trenował drugi zespół orlików, który nie występuje na co dzień w zmaganiach ligowych.

      Warto na wstępie podkreślić, że na wynik poszczególnych drużyn wpływ mieli wszyscy trenujący zawodnicy. Piłka nożna jest przede wszystkich grą zespołową, które szczególnie w grupach młodzieżowych powinna być widoczna. Tym samym dziękujemy blisko 150 zawodnikom reprezentującym barwy Huraganu za poświęcony czas.

     Szczególne podziękowanie kierujemy również do zaangażowanych rodziców w rolach asystentów, kierowników i innych dokładających swoją cegiełkę bez których kluby takie jak nasz nie byłby w stanie funkcjonować.

     Drużyna juniorów prowadzona przez Roberta Raszewskiego oraz Tomasza Andersza po połączeniu sił juniora starszego i młodszego wiosną rozegrała osiem19 06 26 1 spotkań. Trzy zwycięstwa, trzy porażki i dwa remisy zanotowali Huraganiści. Zakończenie obecnego sezonu było wyjątkowe dla trenera Andersza, który po 13 latach "związku" z Huraganem z przyczyn osobistych zakończył póki co swoją przygodę z klubem.

    Tomasz Andersz przez 10 sezonów był czynnym zawodnikiem seniorów (debiut w sierpniu 2006 r. - zakończenie październik 2015 r.), przez wiele lat kapitanem, a od 2016 roku trenerem w naszym klubie. 

  Drużyna trampkarzy trenera Andrzeja Rittera rozegrała sześć meczów w swojej lidze. Tylko dwie porażki i cztery zwycięstwa to dobry wynik zawodników z rocznika 2004-06.

     Zespół młodzików duetu trenerskiego Adam Stachowiak, Krystian Zieliński ma za sobą dziesięć ligowych spotkań. Pięć zwycięstw i pięć porażek to dorobek przyszłych trampkarzy Huraganu.

     19 06 26 2Orliki pod wodzą Włodzimierza Watrasa i Leszka Grygiera w ośmiu spotkaniach podobnie jak juniorzy i młodziki zachowali równowagę cztery razy wygrywając i cztery razy przegrywając.

      Żaki Macieja Olejniczaka spisały się bardzo dobrze wygrywając wszystkie cztery turnieje ligowe rozgrywając przy tym 12 spotkań mistrzowskich.

    Drugi zespół orlików prowadzony przez Roberta Raszewskiego ma za sobą intensywne pół roku regularnych treningów urozmaiconych meczami sparingowymi. 

   W przyszłym tygodniu na naszej stronie pojawi się również podsumowanie minionego półrocza przygotowane przez trenerów poszczególnych drużyn. W późniejszym czasie zaprezentujemy jakie drużyny rywalizować będą w nowym sezonie w czerwono-czarnych barwach naszej akademii.

       Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj(gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner