Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XXVIII kolejka - 08-06-2019
 
POGOŃ Łobżenica 0 : 3 HURAGAN Pobiedziska

W przyszłą środę seniorzy powrócą do treningów

18 01 07 1           W środę 16 stycznia ładownie akumulatorów rozpocznie pierwszy zespół Huraganu Pobiedziska. Podopieczni trenerów Pawła Kutynii i Jacka Przybylskiego po raz pierwszy na treningu w 2019 roku spotkają się w Poznaniu na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Gdańskiej o godzinie 19.

          Z kolei w najbliższą niedzielę 13 stycznia grupa zawodników weźmie udział w halowym turnieju w Komornikach gdzie zagrają m.in. Unia Swarzędz, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Grom Plewiska i Lechia Kostrzyn.

     Zgodnie z planem przygotowań czerwono-czarni trenować będą cztery razy w tygodniu wykorzystując m.in. halę, orlika i siłownię w Pobiedziskach oraz m.in. boisko ze sztuczną nawierzchnią, jump arenę w Poznaniu.  

       Poniżej w formie graficznej prezentujemy zaplanowany plan gier sparingowych. Jeśli pozwoli pogoda, ostatnie dwa mecze towarzyskie rozegrane zostaną na naturalnej nawierzchni. 

     Sztab szkoleniowy zaprasza do kontaktu (trener Paweł Kutynia +48 512 101 707 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zawodników, którzy chcieliby wzmocnić szeregi Huraganu na treningi, podczas których trenerzy stwierdzą ich przydatność do zespołu. (gk)

18 01 07

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner