Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Sparing ze Spartą Złotów zamiast ligi

18 04 04         Mecz towarzyski z przedstawicielem pilskiej klasy okręgowej Spartą Złotów rozegrają w najbliższy weekend seniorzy naszego klubu.

           Powodem takiego stanu rzeczy jest wycofanie się z rozgrywek ligowych drużyny Orłów Pniewy. 

        Tym samym za mecz z zespołem z Pniew Huraganiści bez gry "otrzymają" komplet trzech punktów. Drużyna Orłów ze względu na kłopoty finansowe i organizacyjne zrezygnowała z dalszego rywalizowania w lidze.

           Spotkanie z trzecim zespołem ligi, walczącym o awans do "nowej" IV ligi rozegrane zostanie w najbliższą sobotę o godzinie 14:30 w Pobiedziskich.

      Ostatni raz obie ekipy spotkały się w lipcu 2011 roku, kiedy to również na naszym ternie w sparingu wygrali 3:2 rywale. Bramki dla czerwono-czarnych zdobyli Mikołaj Witaszyk oraz  Patryk Cieśla.

         Wcześniej oba zespoły rywalizowały w barażach o awans do IV ligi. Wtedy ta sztuka udała się rywalowi, który na IV ligowym poziomie zagrał tylko sezon i z powodów organizacyjnych wycofał się z rozgrywek.

        Ciekawostką sobotniego meczu jest fakt, że wychowankiem Złotowskiego klubu jest nasz wieloletni zawodnik, kapitan drużyny Marcin Pająk dla którego Złotów jest rodzinną miejscowością. (gk)

18 04 04 1

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner