Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Fara Pelikan Żydowo środowym rywalem w OPP

Grafika wyjazd mala         Od 1/32 finału zmagania w Okręgowym Pucharze Polski rozpocznie drużyna Huraganu. Czerwono-czarni już jutro 26. września o godzinie 16:30 zagrają na wyjeździe z zespołem Fara Pelikan Żydowo. 

         Nasi jutrzejsi rywale na co dzień rywalizują w poznańskiej klasie B grupie I. Po sześciu kolejkach zespół z Żydowa w 14-zespołowej stawce zajmuje miejsce 9. z siedmioma punktami na koncie. 

      Jutrzejsze spotkanie będzie okazją do debiutu w seniorach dla kliku zgłoszonych zawodników występujących na co dzień w zespole juniora starszego. Drużyna, która awansuje do kolejnej rundy spotka się ze zwycięzcą pojedynku Błękitni Owińska - Mieszko Gniezno. 

      Ciekawostką jest, że oba zespoły ostatni raz na boisku spotkały się w kwietniu 1994 roku. Wtedy w rywalizacji w ówczesnej A-klasie rywale wygrali u siebie z zawodnikami trenowanymi przez Andrzeja Rittera 6:2. Obie bramki dla Huraganistów zdobył Mariusz Hamera. 

      Środowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:30 na boisku w Żydowie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Mariusz Sikorski, a pomagać mu będą Marcin Kasprzyk i Olga Pietrzykowska(gk)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner