Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Pewna premierowa wygrana tramkparzy

18 10 04            Juniorzy starsi w 8. kolejce ligowej rozegrali spotkanie z Wartą w Międzychodzie. Wyrównany bój zakończył się remisem 3:3 (2:1). Bramki dla Huraganu w tym spotkaniu strzelali Marcin Jesionowski (2) oraz Mateusz Łaczkowski.

            Kolejny mecz rozegrali również juniorzy młodsi. W 6. kolejce zagrali na własnym boisku z UKS Orlik Mosina. Od początku meczu Huraganiści grali bardzo ofensywnie, choć widać było nerwowość na boisku.

       Ostatecznie mecz zakończył się pewną wygraną 4:0 (1:0). Bramki w meczu strzelali Stanisław Snuszka (2), Jakub Maciejewski i Maksymilian Janowski.

             Trampkarze w 5. kolejce gościli drużynę Golnicy Ryczywół. Huraganiści dominowali od początku do końca i pewnie pokonali rywali odnosząc pierwsze ligowe zwycięstwo. Końcowy rezultat meczu to 6:0. Bramki strzelili Krzysztof Klimczak (2), Oskar Michalczak (2), Dawid Cieśla oraz trafienie samobójcze.

             Młodziki z kolei w 5. kolejce zagrali na wyjeździe z UKS Dyskobolia Grodzisk. Mecz był niezwykle zacięty. Gra odbywała się na obu połowach. Wyrównane spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 0:0.

             Zespół orlików zagrał z Piastem Łubowo i minimalnie przegrał 5:6 remisując do przerwy 2:2. Łupek strzeleckim podzielili się Igor Grzegorczyk (2), Hubert Patalas (2) oraz Karol Jerzyński.

            Drużyna Żaków pauzowała w tej kolejce ale już w następnej kolejce rozegra kolejny turniej organizowany przez Wielkopolski ZPN.

   Dokładne opisy meczów, fotorelacje ze spotkań młodych Huraganistów dostępne na profilu na facebook poświęconym naszej młodzieży. (pb)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner