Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Hattrick Jakuba Sudoła daje pierwszą wygraną drużynie żaków!

18 10 12       Juniorzy starsi w sobotę podejmowali na własnym boisku drużynę Stella Luboń. Do przerwy goście zdobyli 3 bramki. Dla Huraganu jedną bramkę strzelił Marcin Jesionowski. Końcowy rezultat tego meczu to 1:3 dla klubu z Lubonia.

         Drużyna juniora młodszego rozegrała w minioną sobotę mecz z Luboński 1943 Luboń. Początek był dość niepewny z obu stron, nikt nie chciał popełnić błędu. Huraganiści częściej atakowali, natomiast gospodarze byli bardzo groźni w szczególności ze stałych fragmentów gry. Dążenie do celu sprawiło, że to gospodarze zdobyli w końcówce pierwszej połowy.

       Gospodarze mimo iż grali w 9, częściej zagrażali naszej bramce w drugiej odsłonie. Sytuacja zmieniła się jednak, kiedy Maksymilian Janowski strzelił pierwszą bramkę. Huraganiści uspokoili grę i zaczęli dyktować własne warunki. Całkowitą kontrolę nad meczem goście przejęli, kiedy to „Maks” zdobył drugiego gola. W 70’ minucie trzecią dla HP bramkę zdobywa Eryk Drożdżyński, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Oliwier Kraśniewski. Końcowy rezultat meczu to 4:1 dla Huraganistów

        Drużyna trampkarzy w miniony weekend nie rozgrywała swojego meczu ze względu na pauzę.

      Do Pobiedzisk na spotkanie z naszymi młodzikami przyjechała drużyna Lipno ze Stęszewa. Goście od samego początku stawiali duży opór. Nasi napastnicy dwoili się i troili, aby strzelić gola. Spotkanie cały czas było bardzo wyrównane.. Młodziki prowadziły 1:0 po golu Michała Maciejewskiego. Radość nie trwała jednak długo, ponieważ minutę później było już 1:1. Gol samobójczy padł w wyniku złej komunikacji naszego bramkarza i wcześniejszego strzelca bramki dla HP.  Ostateczny wynik tego spotkania to 1:1.

     Drużyna orlików podejmowała u siebie zespół Wełnianki Kiszkowo. Podobnie jak przed tygodniem od samego początku rywalizacja była bardzo zacięta. Pierwszą bramkę dla czerwono-czarnych zdobył Kryspin Kaźmierczak. Pomimo wielu prób i oddanych strzałów na bramkę przeciwnika 1. połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

       Po wznowieniu gry, w drugiej połowie doszło do gradu goli. Padło ich zdecydowanie więcej, bo aż 7. Na szczęście naszych młodych Huraganistów przeciwnicy strzelili o jedną bramkę mniej. Bramki dla orlików HP strzelali kolejno: Wojciech Tanaś (2), Kryspin Kaźmierczak (2) oraz bardzo ważną bramkę meczu na 5:4, ustalił Igor Grzegorczyk strzałem głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Antka Piotrowskiego.

      Ostatnia grupa - żaki, pojechały na swój kolejny turniej tym razem do Kobylnicy. Drużyna Żaków rozegrała trzy bardzo ważne spotkania. Pierwszy mecz z AP Champions Poznań zakończył się remisem 1:1. Bramkę w tym meczu dla Huraganistów strzelił Jakub Sudoł.

       Kolejnym rywalem był zespół Concord Murowana Goślina. Wynik tego meczu to 4:2 dla naszych zawodników oraz popisowa gra Jakuba Sudoła, który w tym spotkaniu zdobył trzy bramki!. Swoja cegiełkę do końcowego rezultatu dołożył Nikodem Olejniczak ustalając wynik meczu. Ostatni mecz zakończył się porażką z Piastem Kobylnica 0:7.

       Cały czas ciężko trenuje grupa zamiejscowa z Wronczyna, która pod okiem Roberta Raszewskiego regularnie doskonali swoje umiejętności.

  Dokładne opisy meczów, fotorelacje ze spotkań młodych Huraganistów dostępne na profilu na facebook poświęconym naszej młodzieży. (pb)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner