Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15., Płomień Połajewo - HURAGAN

Grafika wyjazd mala      Przed nami już piąta seria gier ligi międzyokręgowej. Huraganiści po raz drugi w sezonie zagrają na wyjeździe. W najbliższą niedzielę o godzinie 15. podopieczni trenera Pawła Kutyni zagrają w Połajewie z miejscowym Płomieniem. 

      Warto już na samym początku zaznaczyć, że będzie to pierwszy w historii pojedynek Huraganu z zespołem z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Nie będzie to z pewnością prosty mecz dla Pobiedziszczan. Płomień ma na swoim koncie 9 punktów i zajmuje w tabeli miejsce 4.

      Do ligi międzyokręgowej rywale awansowali po zajęciu trzeciego miejsca w pilskiej klasie okręgowej. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że w 28. spotkaniach minionego sezonu Płomień zdobył aż 102 gole, co świadczy o sile ofensywy rywali, którą dowodzi znany na boiskach regionu bramkostrzelny Robert Sołowiej.

         W minioną środę piłkarze z Połajewa rozegrali mecz Okręgowego Pucharu Polski w którym pokonali na wyjeździe z A-klasowy Sokoł Mieścisko 3:2. Ciekawostką tego spotkania jest fakt, że w zespole z Mieściska występuje były zawodnik HP Michał Garczyński.

     W kadrze zespołu z Pobiedzisk zabraknie na pewno nadal kontuzjowanych Mateusza Siemińskiego, Filipa Sadowczyka oraz Mikołaja Szymocha i Mariusza Olczyka.

        Niedzielne wyjazdowe zawody które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku rywala poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Eliasz Pawlak, a pomagać mu będą Tomasz NowickiKrzysztof Połomka(gk)
jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner