Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

18 09 08 1       Pierwszy mecz w historii z Leśnikiem w Pobiedziskach odbył się 03.09.2006 r. Był to pożegnalny sezon na poziomie IV-ligowym i ostatni pod wodzą legendy Warty Poznań – trenera Tadeusza Łuczaka.

        Następne i ostatnie jak dotąd ligowe konfrontacje z Leśnikiem to dwa mecze w Pobiedziskach w jednym – 2014 roku. Wiosną gracze Pancewicza zremisowali 1:1, by jesienią pokonać gości aż 4:0. Było to najwyższe zwycięstwo trenera Jakuba Ostrowskiego w sezonie 2014/15.

     Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Piotr Bacia, a pomagać mu będą Krzysztof Paluczek i Dawid Kolasiński.

      Niestety problemy kadrowe związane z m.in. kontuzjami nie opuszczają naszego klubu, co z pewnością nie ułatwia pracy trenerowi Pawłowi Kutyni. W meczu z Leśnikiem nie zobaczymy Nowickiego, Bienerta, Chachuły, Jackowiaka, Szymochy, Gocałka oraz Olczyka. Pod znakiem zapytanie stoi również występ Mateusza Siemińskiego.

     Na Pobiedziski obiekt po przerwie wakacyjnej wracają dziewczyny z "HuraganGirls", które swoją obecnością z pewnością pomogą w osiągnięciu celu jakim jest komplet punktów. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 09 08

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner