Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 16:00, Wełna Skoki - HURAGAN

19 04 04 Skoki WYJZAD zapowiedz historia   Mamy sytuację analogiczną jak przed meczem z Concordią w Murowanej Goślinie. Za prezesury Grzegorza Krawczyka (która miała przerwę) Huragan dwukrotnie grał w Skokach i dwukrotnie wygrał 3:2.

     Na ławie trenerskiej siedzieli kolejno Jakub Ostrowski i obecny „głównodowodzący” Paweł Kutynia. Ma on szansę powtórzyć swój wynik. Warto dodać, że w obu tych również wiosennych meczach Huragan strzelał trzy gole w pierwszych 30 minutach. Historia lubi się powtarzać?

    Jesienią Huraganiści zremisowali z obecnym liderem ligi na własnym terenie 1:1. Należy zauważyć, że zespół ze Skoków w 10 meczach tylko raz przegrał na własnym terenie. Trenerem rywali jest dobrze znany w Pobiedziskach Andrzej Ostański

      Wynik na żywo z meczu XIX kolejki ligi międzyokręgowej z Wełną śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter kliknij ).

   Sobotnie wyjazdowe zawody które rozpoczną się o godzinie 16. poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Krzysztof Olędrowicz, a pomagać mu będą Łukasz Jaskólski Robert Szymkowiak(pk/gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner