Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Płomień Połajewo

19 04 11      Pierwszy w historii mecz z Płomieniem Połajewo w rundzie jesiennej otworzył wtedy czarną serię trzech porażek z rzędu.

    Huraganiści po całym "worze" niewykorzystanych 100% sytuacji w pierwszej odsłonie stracili w drugiej dwie bramki i przegrali ostatecznie 2:0.

      Jak piszemy w Bezpłatnym Informatorze Kibica „Huragol” jest szansa na odwrócenie karty i zawalczenie o kilka kompletów punktów w najbliższych meczach. Oby seria kompletnie niespodziewanych rozczarowań w tym sezonie dobiegła końca.

   Jedno memento dla naszych piłkarzy i całego sztabu… Dokładnie rok temu, też 14 kwietnia w roli faworyta podejmowaliśmy teoretycznie słabszą Pogoń z Łobżenicy… Już do przerwy goście rozstrzygnęli mecz i wygrali 3:0!

     Przed meczem w kasie biletowej otrzymać będzie można 55. numer Bezpłatnego Informatora Kibica "Huragol". W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody, a oczekiwanie na drugą część meczu umili kibicom podwójny występ naszych HURAGAN Girls!.

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Mikołaj Opic, a pomagać mu będą Szymon Lizak i Robert Szymkowiak.

    Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Wynik do przerwy oraz końcowy dostępny będzie na żywo na oficjalnym koncie klubu na Twitter kliknij ). (pk/gk)

19 04 11 1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner