Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 14:00, Leśnik Margonin - HURAGAN

Grafika wyjazd mala   Jedenastka HP nigdy nie przegrała w Margoninie choć bilans meczów wyjazdowych to dokładny remis – zwycięstwo, podział punktów i przegrana 0:3.

     Bramkowy bilans margonińskich potyczek to 5:5. Czy coś się tu nie zgadza? Nie, wszystko jest dobrze policzone… Otóż 14 kwietnia 2007 r. pogrążona w kryzysie drużyna Śp. prezesa Arkadiusza Czechlewskiego pojechała na mecz z Leśnikiem… w ósemkę.

    Przy stania 0:3 w 37. minucie gry druga kontuzja naszego zawodnika spowodowała regulaminowe przerwanie meczu i walkower równy wynikowi z boiska. Przypomnijmy skład Huraganu z tego niezwykłego meczu: M. Garczyński (!!!) - M. Kosmaczewski, T. Kroenke (k) -kontuzja 37 min; A. Miążek, M. Kwiatkowski, D. Gocałek, M. Michalski, M. Witaszyk - kontuzja 33 min. Być może aż dwóch zawodników z tego pojedynku zobaczymy w sobotę. Wymieniony Damian Gocałek oraz Mikołaj Witaszyk strzelali już gole w Margoninie. Ten ostatni w obu… normalnych już meczach w pełnym składzie.

    Trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski po raz pierwszy w tej rundzie będą mieli do dyspozycj praktycznie wszystkich piłkarzy. Do "18" wracają m.in. David Paku Tshela, Piotr Trepka oraz Filip Sadowczyk. Warto przypomnieć, że w minionej rundzie Huraganiści przegrali w słabym stylu na własnym terenie 2:4 rozgrywając chyba najsłabszy mecz w sezonie.

    Sobotnie zawody, które po zmianie godziny (pierwotnie 16.) rozpoczną się o godzinie 14. na boisku w Margoninie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Michał Waskowski, a pomagać mu będą Grzegorz Wojtaszyk i Tomasz Swojak.

     Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (--> kliknik <--). (pk/gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner