Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Zwycięski remis juniorów starszych!

17 11 09       Drużyna juniorów starszych po raz trzeci z rzędu awansowałą do wiosennych rozgrywek mistrzowskich! Aby osiągnąć wymarzony cel podopieczni Roberta Raszewskiego nie mogli przegrać we wtorkowe popołudnie w Środzie w ostatnim meczu rundy z bezpośrednim rywalem, drużyną Polonii. I cel osiągnęła, remisując na bardzo trudnym terenie 1-1!

Pierwsi z gola cieszyli się jednak gospodarze, zdobywając z bardzo kontrowersyjnego rzutu karnego w 45 minucie klasyczną bramkę do szatni. Na szczęście na początku drugiej części gry kapitalnym uderzeniem z cyklu "stadiony świata" z około 25 metrów odpowiedział Krystian Błachowiak i piłka wylądowała w samym okienku średzkiej bramki! Bardzo dobrze grający tego dnia huraganiści mogli nawet wygrać, sytuacji sam na sam z bramkarzem nie udało się jednak wykorzystać Ryszardowi Wierzbińskiemu.

W graniu oraz oglądaniu decydujących końcowych minut meczu przeszkadzała szybko zapadająca ciemność. Dla całej drużyny duże gratulacje, sukces smakuje jeszcze bardziej jeśli weźmie się pod uwagę, że kilku podstawowych zawodników Huraganu jest o dwa lata młodszych od dopuszczonego w tej kategorii wieku.

Tabele, wyniki, terminarze oraz aktualne zdjęcia drużyn młodzieżowych są dostępne w zakładce w lewej części strony.