Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Pierwsze koty za płoty

Mlodziez     Rundę rewanżową zespół Młodzików Huraganu Pobiedziska zaczął niestety od porażki z drużyną Wielkopolski Komorniki. Wymagający rywal, grający dodatkowo na własnym boisku, mimo kilku dobrych okazji pobiedziszczan, nie pozwolił na rewanż po porażce w pierwszej rundzie. O wyniku meczu przesądziły dwie bramki strzelone przez gospodarzy w pierwszej połowie.

      W tabeli ligowej zespół Huraganu zajmuje piąte miejsce w stawce dwunastu drużyn. Okazja do zdobycia premierowych punktów w rundzie wiosennej nadarza się już całkiem niebawem, bo 5 kwietnia, podczas kolejnego wyjazdowego meczu, tym razem z drużyną SPN Szamotuły. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami padł remis 1:1. Trzymamy kciuki za naszych młodych piłkarzy, by sobie i nam sprawili radość z dobrej gry i zdobytych punktów!

     W ten weekend na ligowe boiska wracają kolejni przedstawiciele grup młodzieżowych Huraganu Pobiedziska. W sobotę, 6 kwietnia w Luboniu, o ligowe punkty powalczy zespół Juniorów, podejmowany przez miejscową Stellę. Trzymać kciuki będziemy również za drużynę Orlików, która zainauguruję rundę wiosenną na własnym boisku potyczką z Pelikanem Niechanowo. Piłkarska wiosna rusza pełną parą!

     Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (mg)sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner