Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Lechia Kostrzyn

18 10 06 1     Statystyka meczów ligowych u siebie z Lechią jest na ujemnym bilansie… Dziwi to na pewno najmłodszych fanów HP, bo w ostatnich czterech potyczkach były aż 3 zwycięstwa i jeden remis.

       Wcześniej były lata zwycięskiej posuchy z rywalami zza miedzy, bo pięć meczów bez „Victorii”. Idąc wstecz dopiero w sezonie 1982/83 pod wodzą Eugeniusza Marka Huragan wygrał 2:1.

      Wcześniej wygrywali czerwono-czarni prowadzeni przez Henryka Czapczyka (5:1), Andrzeja Łuczaka (2:0) i Mariana Cichosza w sezonie 1968/69 (3:0).

        Ostatni pojedynek obu drużyn miał miejsce w kwietniu 2017 jeszcze na boiskach IV ligi. Wtedy w meczu drużyn walczących o utrzymanie pewnie 3:0 wygrali Huraganiści. 

     Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Krzysztof Malinowski, a pomagać mu będą Jakub Lewczuk i Damian Gajewski.

       W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 10 06 2

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner