Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Ostatni mecz

Media

Fotorelacja z obozu seniorów w Ustce

18 03 30       Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pięciodniowego obozu w Ustce na którym przebywali w ubiegłym tygodniu piłkarze seniorów Huraganu Pobiedziska.

      Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć z dnia pierwszego TUTAJ, dnia drugiego i trzeciego TUTAJ oraz dnia czwartego i piątego TUTAJ(gk) 

Czytaj więcej...

Powiedzieli po zakończeniu sezonu

ppm     Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po zakończeniu minionego sezonu. Poprosiliśmy kilku zawodników którzy występowali w drużynie seniorów jesienią i wiosną w ligowych rozgrywkach o podsumowanie ostatniego piłkarskiego roku.

       Sebastian Majchrzak - bramkarz: "Był to wyjątkowy dla mnie sezon, pierwszy rok w piłce seniorskiej. Dla każdego z nas był on cenną lekcją i dzięki niemu myślę, ze jesteśmy lepszymi zawodnikami bez względu na miejsce jakie zajęliśmy. Mam nadzieję, że doświadczenie zdobyte w tym sezonie zaprocentuje w najbliższym.

Czytaj więcej...

Fotorelacja z meczu z Unią

18 03 30        Zachęcamy do obejrzenia dwóch różnych fotorelacji z meczu seniorów naszego klubu w którym rywalem była drużyna Unii Swarzędz.

      Materiał zdjęciowy przygotowany został przez pasjonatów fotografii Pana Pawła Witka i Panią Monikę Drożdżyńska.

      Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ i TUTAJ(gk) 

Czytaj więcej...

Fotorelacja z meczu z Kotwicą

18 03 30        Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z meczu seniorów naszego klubu w którym rywalem była drużyna Kotwicy Kórnik.

       Materiał zdjęciowy przygotowany został przez Pobiedziskiego pasjonata fotografii Pana Pawła Witka

      Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ(gk) 

Czytaj więcej...

Powiedzieli po ostatnich meczach

ppm     Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po ostatnich pojedynkach IV ligi, w których mierzyliśmy się z czołowymi zespołami ligi Mieszkiem Gniezno, Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz Nielbą Wągrowiec.

       Mikołaj Miczyński - bramkarz: "Ostatnie trzy mecze to niestety trzy porażki po których czujemy  niedosyt, ponieważ staraliśmy się wykonywać założenia trenera jak najlepiej. Było wiele momentów gdzie prowadziliśmy grę lub dobrze się  broniliśmy i wyczekiwaliśmy na błędy przeciwnika. Niestety nam przydarzyło się ich za dużo. Teraz robimy wszystko i by było ich jak najmniej i walczymy do końca."

Czytaj więcej...

Fotorelacja z meczu z Tarnovią

18 03 30         Zachęcamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z meczu seniorów naszego klubu w którym rywalem była drużyna Tarnovii Tarnowo Podgórne.

        Materiał zdjęciowy przygotowany został przez Pobiedziskiego pasjonata fotografii Pana Pawła Witka

       Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ(gk) 

Czytaj więcej...

Powiedzieli po meczu - Pogoń Łobżenica

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XXII kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Pogoni Łobżenica. Czerwono-czarni przegrali u siebie 0:3.

       Marcin Pająk - obrońca (90 minut): "Czasami brak słów jest najlepszym komentarzem..."

   Piotr Trepka - obrońca (45 minut): "Po wygranych w Dopiewie i u nas w meczu sparingowym wiedzieliśmy, że przystępujemy do meczu z Pogonią w roli faworyta. Byliśmy także świadomi, ze zwycięstwo bardzo zbliży nas do ewentualnej walki o utrzymanie.

Czytaj więcej...

Powiedzieli po meczu - GKS Dopiewo

ppm           Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XX kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna GKS Dopiewo. Czerwono-czarni wygrali na wyjeździe 3:2.

        Mateusz Siemiński - obrońca (90 minut, gol): "Mecz z Dopiewem to pierwsze zwycięstwo w tym roku i bardzo dobry prognostyk na następne spotkania. Cieszy na pewno to, że mimo szybko straconej bramki potrafiliśmy obrócić wynik na swoją korzyść, nie spuściliśmy głowy i zasłużone zgarnęliśmy 3 punkty. Mamy młody zespół, co niektórzy uważają to za problem... żaden problem jesteśmy jak młode wilki rządne kolejnych ligowych punktów! Cieszę się z kolejnej bramki strzelonej dla Huraganu, która daje mi bodziec do mocniejszej pracy nad sobą."

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 55

Wczoraj 755

W tygodniu 1224

W miesiącu 4053

Łącznie 197576