Galimatias... czyli gramy! Już w sobotę hitowe starcie w Czarnkowie!

Galimatias... czyli gramy! Już w sobotę hitowe starcie w Czarnkowie!

Trudno opisać ilość przeanalizowanych scenariuszy i zwrotów akcji w ostatnich dniach dotyczących ewentualnego wznowienia rozgrywek w grupie I Wielkopolskiej V ligi, lecz najważniejsze, że ostatecznie już w najbliższy weekend piłkarze wybiegną na boiska!

Pięć tygodni, tyle trwała przerwa od ligowych emocji i meczów o stawkę. Rywalizacja ligowa zawieszona została 18 marca po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek w których nasz zespół najpierw zremisował w Margoninie z Leśnikiem 1:1, tydzień później wygrał 2:0 z Lechitą Kłecko.

Czerwono-czarnych od razu czeka arcytrudny pojedynek. Huraganiści w sobotę o godzinie 15. zagrają na wyjeździe z Notecią Czarnków (mecz z XXIV kolejki, zgodnie z terminarzem)! Celem Czarnkowian w tym sezonie podobnie jak naszej drużyny jest awans do IV ligi. Noteć po rozegraniu XIX kolejek zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 38 punktów (o 5 mniej niż HP).

Wiosną lepszy był nasz zespół. Pobiedziszczanie wygrali u siebie 2:0 (news, fotorelacja, HuraganTV). Z pewnością celem numer jeden wzmocnionej zimą ekipy rywali będzie rehabilitacja za jesienną porażkę jak i złapanie dystansu do obecnego lidera rozgrywek.

Przypominamy, że w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik pojednyku na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK).

Zapraszamy również do transmiji meczu na żywo. Link do transmisji - tutaj(gk)

 powrót

Podobne Newsy