Sponsorzy - sponsor strategiczny - Gmina Pobiedziska

 • Gmina Pobiedziska
 • Gmina Pobiedziska

  Angielski piłkarz, Mistrz Świata z 1966 roku - Bobby Charlton, powiedział kiedyś: "Ludzie mówią‚ że my - zawodowi piłkarze, jesteśmy niewolnikami futbolu. Jeśli to niewolnictwo‚ to proszę o dożywocie", sugerując przy tym jak wielką wartość do życia zawodnika wnosi piłka nożna.

  Również o takiej wartości, wnoszącej w nasze codzienne życie poprzez sport, doskonale wie Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska, który od lat jest sponsorem strategicznym Klubu Huragan Pobiedziska. Do dyspozycji dzieci, młodzieży i dorosłych z Gminy Pobiedziska, jednostka samorządu terytorialnego oddaje kilka obiektów sportowych, w tym Stadion Miejski, będący kameralnym, aczkolwiek bardzo klimatycznym miejscem, na którym pasjonaci piłki nożnej realizują swoje marzenia, a ich bliscy dają im ogromne wsparcie na trybunach.

  To jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie malownicze krajobrazy jeziora dodają uroku stadionowi sportowemu. Gmina Pobiedziska zajmuje powierzchnię niemalże 200 000 km², której tereny podziwiają oraz odwiedzają również osoby spoza gminy. O naszym terytorium została nawet napisana książka pt. "Pobiedziska na każdą pogodę", której autorem jest znany, telewizyjny prezenter pogody - Tomasz Zubilewicz.

  Autor sam podkreślił w wywiadzie dla Głosu Wielkopolskiego, że: "tu panuje fajny klimat, a o takich miejscach warto mówić i warto pisać. Szczególnie mieszkańcom Poznania dobrze jest pokazać, że tak blisko stolicy Wielkopolski mają miejsce, gdzie przyjemnie można spędzać czas."

  To prawda. Do Gminy Pobiedziska przeprowadzają się lub często przyjeżdżają ludzie z innych miast, a także województw - niektórzy z nich zostali "zarażeni" pasją do piłki nożnej oraz do dziś są związani z naszym Huraganem Pobiedziska. Przyświecające nam hasło "Stawiamy na swoich" nie jest przypadkowe.

  Zarówno Gmina Pobiedziska, jak i nasz Klub, wspiera młode i starsze pokolenia w rozwoju swoich pasji związanych ze sportem. Jesteśmy wdzięczni Urzędowi Miasta i Gminy Pobiedziska na czele z Gospodarzem miasta: p. Burmistrz Dorotą Nowacką, za okazywaną pomoc w rozwijaniu naszej działalności. Wierzymy, że wzajemne wsparcie i wola walki pozwoli oddać nam wszystko, co otrzymaliśmy - a nawet jeszcze więcej!

 powrót