Sponsorzy - sponsor - Skład Handlowy Szczepańscy

 • Skład Handlowy Szczepańscy
 • Skład Handlowy Szczepańscy

  Zastanawiając się nad zakupem wybranych artykułów budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych, ogrodowych lub metalowych, wielu mieszkańcom Pobiedzisk na myśl od razu przychodzi Skład Handlowy Szczepańscy.

  Jest to jeden z najpopularniejszych w okolicy punktów, gdzie oprócz szerokiej gamy artykułów przemysłowych można skorzystać także z fachowego doradztwa i pomocy pracowników sklepu. Huragan Pobiedziska ma to szczęście, że Skład Handlowy Szczepańscy jest jednym ze sponsorów klubu. 

  Firma Skład Handlowy Szczepańscy istnieje na rynku od 1995 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży dystrubucji artykułów budowlanych pozwoliło wypracować przedsiębiorstwu markę znaną nie tylko w Pobiedziskach. Skład Handlowy Szczepańscy to rodzinna firma, w której zawsze panuje miła atmosfera. Można znaleźć tu szeroką gamę produktów budowlanych i wykończeniowych, poczynając od najmniejszych śrubkach, przez farby do ścian, na elektronarzędziach kończąc.

  Asortyment firmy obejmuje: artykuły budowlane, metalowe, elektryczne, ogrodnicze oraz farby i lakiery.

  Firma cały czas rozwija swoją działalność, nieustannie poszerzając asortyment oraz powiększaniu powierzchni handlowej. Wybierając się na zakupy do Składu Handlowego, można przejrzeć ponad 700 m² przestrzeni zapełnionej specjalistycznym sprzętem i narzędziami. Do dyspozycji klientów, firma oddaje również dogodny parking samochodowy.

  Przedsiębiorstwo Skład Handlowy Szczepańscy jest autoryzowanym dealerem firmy STIHL oraz STIGA, dzięki czemu klienci zaopatrujący się w tej firmie, mogą zdobyć profesjonalny sprzęt do pielęgnacji ogrodu. Nic dziwnego, że w okolicy można podziwiać wiele pięknych terenów zielonych. 

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, Skład Handlowy Szczepańscy daje możliwość płatności gotówką, kartą, jak i w systemie ratalnym. Śledząc fanpage naszego Sponsora na Facebooku, można często brać udział w przeróżnych konkursach. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy posiadającej ponad 15 tysięcy produktów do wyboru.

 powrót