Sponsorzy - sponsor premium - Tiptopol

  • Tiptopol
  • Tiptopol

     Nasz sponsor premium: firma Tip-Topol, to przedsiębiorstwo, które na rynku istnieje już od 1988 roku. Na początku był cel: zapewnić kompleksową obsługę serwisom oponiarskim. Teraz firma nie tylko realizuje założone wcześniej wizje, ale regularnie rozwija swoją ofertę. Tip-Topol zapewnia klientom profesjonalne wyposażenia warsztatowe, narzędzia i akcesoria do montażu kół, różnego rodzaju urządzenia do naprawy opon i wiele innych.

    Nie potrzeba wielu słownych rekomendacji potwierdzających jakość świadczonych usług, gdyż nasz Sponsor Premium w całym okresie swojej działalności zdobył wiele wartościowych nagród, wśród których znajdują się uznane nagrody ISO 9001 i ISO 14001, jak i tytuły Rzetelnej Firmy czy Przedsiębiorstwa Fair Play. Takie nagrody to ogromne wyróżnienia i docenienie pracy całej spółki.

    Przedsiębiorstwo Tip-Topol Sp. z o.o. jest dotychczas największym producentem membran do zawieszeń pneumatycznych samochodów ciężarowych oraz autobusów w Polsce. Jesteśmy dumni z faktu, że ta firma przyczynia się do funkcjonowania naszego klubu. Jednak to nie jedyny powód do dumy: to właśnie w naszym mieście Tip-Topol posiada swoją główną siedzibę, zatrudniając przy tym ponad 200 osób zarówno w Pobiedziskach, jak i na Polskiej Wsi oraz w dziewięciu oddziałach znajdujących się na terenie całego kraju.

    Jest to pewne, że w Pobiedziskach nie ma osoby, która nie znałaby firmy Tip-Topol. Przedsiębiorstwo charakteryzuje nie tylko najwyższa jakość świadczonych usług oraz nowoczesny kompleks zlokalizowany w Pobiedziskach, ale również - co bardzo ważne i doceniane - chęć niesienia pomocy innym instytucjom z Pobiedzisk. Bez tego wsparcia Huragan Pobiedziska nie mógłby funkcjonować tak, jak robi to do tej pory. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc firmie Tip-Topol, zachęcając jednocześnie do korzystania z usług tego przedsiębiorstwa.

 powrót