Treningi bramkarskie

Dobry bramkarz to połowa sukcesu. Sporo prawdy jest w tym często słyszanym porzekadle. Każdy zespół, mając za plecami pewnego golkipera, który wnosi do gry spokój i pewność, a dodatkowo jest w stanie uratować wynik meczu, czuje się zdecydowanie bardziej komfortowo.

Polscy bramkarze cieszą się sporą renomą w europejskiej piłce, więc dlaczego nie miałby kiedyś dołączyć do tego grona wychowanek Huraganu Pobiedziska?

Co środę odbywają się dodatkowe treningi bramkarskie dla wszystkich bramkarzy naszego klubu. Zajęcia prowadzi bramkarz drużyny seniorów, doświadczony były zawodnik m.in. Lecha Poznań czy Chrobrego Głogów Sławomir Janicki, mający za sobą blisko 200 oficjalnych występów na poziomie I ligi. Stwarza to młodym adeptom bronienia świetną okazję do podglądania starszego „kolegi po fachu” również podczas meczów i treningów zespołu seniorów.

Tego typu dodatkowe treningi funkcjonują w klubie od kilku lat. Warto również zauważyć, że z najstarszymi "bramerami" w naszym klubie pracuje na co dzień były mistrz Polski z Lechem Poznań - Jacek Przybylski

Partnerem klubu i naszej szkółki bramkarskiej jest GK Saver Polska.