Sponsorzy - sponsor - Mateusz Walczak Stomatologia

  • Mateusz Walczak Stomatologia
  • Indywidualne podejście do pacjentów, profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz kompleksowo wyposażony gabinet stomatologiczny to tylko nieliczne cechy, wyróżniające naszego Sponsora. To między innymi dzięki stomatologowi Mateuszowi Walczakowi nasz klub funkcjonuje na wysokim poziomie, wspierając piłkarzy oraz kadrę trenerską w walce o zdobywanie punktów na meczach.

    Jeżeli ktokolwiek w Pobiedziskach chciałby skorzystać z usług dentystycznych, może śmiało zwrócić się do stomatologa Mateusza Walczaka. Zgłaszając się do tego lekarza dentysty, można liczyć na profesjonalną opiekę, doradztwo i kompleksowo wykonane zabiegi stomatologiczne. Wiele pozytywnych opinii wskazuje na renomę p. Mateusza Walczaka nie tylko w Pobiedziskach, ale również w okolicach naszego miasta.

    W swojej ofercie stomatolog proponuje podstawowe zabiegi, jak i bardziej skomplikowane sposoby leczenia uzębienia. Jesteśmy pewni, że zgłaszając się po pomoc, będą Państwo mieli zdrowy i olśniewający uśmiech. Zapraszamy do skorzystania usług w nowoczesnym gabinecie znajdującym się w Pobiedziskach na ulicy Armii Poznań 6.

    Z równie efektownym uśmiechem dziękujemy Panu Mateuszowi Walczakowi za wsparcie naszego klubu.

 powrót