Sponsorzy - sponsor premium - SGB

  • SGB
  •  Nasz Sponsor Premium, czyli SGB w Pobiedziskach, to bank, który funkcjonuje już od 1906 roku. Ponad 110-letnia historia danego przedsiębiorstwa jest niesamowitym zjawiskiem, który zdecydowanie zasługuje na ukłony. Mamy to szczęście, że właśnie ta firma wspomaga Huragan regularnie od 2011 roku, działając jednocześnie na terenie województwa wielkopolskiego i oferując swoim klientom profesjonalne usługi bankowe.

    W ramach swojej działalności, Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach zapewnia klientom rozliczenia, udzielanie kredytów, prowadzenie ich rachunków bankowych, zakładanie lokat, usługi leasingowe, rozliczenia płatnicze i wiele innych. Obecnie firma posiada 6 placówek na terenie Wielkopolski (Pobiedziska, Murowana Goślina, dwie placówki w Swarzędzu, Biskupicie Wielkopolskie, Gruszczyn) i taką samą liczbę bankomatów.

    Bank przygotował ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i osób z sektora rolniczego czy przedstawicieli różnych firm bądź instytucji. Jak widać, do Banku Spółdzielczego w Pobiedziskach, może zgłosić się każdy i z pewnością zostanie on mile oraz konkretnie obsłużony. Oprócz wyżej wymienionych usług, SGB oferuje również rozwiązania z zakresu bankowości mobilnej, wykonywania przelewów zagranicznych czy praktycznych narzędzi, takich jak SMS Banking. 

    Temat pieniędzy dla niektórych osób może wydawać się zbędny, jednak naprawdę warto o pieniądzach rozmawiać - jesteśmy pewni, że wybierając na rozmówców pracowników SGB w Pobiedziskach, będzie to dobra decyzja. Osoby pracujący w tym banku pomagają również zaoszczędzić, organizując m.in. loterie z nagrodami, dodając atrakcyjne upominki do usług czy tworzeniu ciekawych konkursów. Pieniądze to także przede wszystkim inwestycja.

    Mamy nadzieję, że tak jak Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach inwestuje w klub Huragan Pobiedziska, tak i my zaangażujemy wszystkie swoje moce, aby zdobywać coraz więcej punktów dla wszystkich drużyn.

 powrót