Newsy - jesień 2023 / 2024

 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - LKS Gołuchów
  17 maja 2024 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - LKS Gołuchów

  Po dwóch porażkach z rzędu po raz pierwszy w tym sezonie, już jutro o godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach, Huragan spróbuje przerwać złą serię ligową w meczu z LKS Gołuchów. Spotkanie będzie rozegrane w ramach XXVIII kolejki spotkań IV ligi wielkopolskiej.

  więcej  
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej  
 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej  
 • Niczym Polska z Mołdawią...
  2 maja 2024 r.
  Niczym Polska z Mołdawią...

  Drugą porażkę z rzędu na własnym boisku zanotowali piłkarze Huraganu... Tym razem na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach wygrała Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Goście pokonali HP 2:1 choć do przerwy prowadzili czerwono-czarni. Była to XXVI ligowa kolejka. 

  więcej  
 • Huragan Pobiedziska bawi i uczy
  1 maja 2024 r.
  Huragan Pobiedziska bawi i uczy

  Wczoraj w naszej Akademii mieliśmy wizytację z przedszkola Pastelowy Świat i Pastelowy Gaj z Pobiedzisk. Dzieci zobaczyły jak wygląda szatnia piłkarska przed meczem, mieli pogadankę o stroju zawodnika piłkarskiego i zdrowej diecie. Następne mieli ćwiczenia ogólnorozwojowe bez piłek oraz  z piłkami.

  więcej  
 • Zapowiedź - środa, 14:00, HURAGAN - Ostrovia Ostrów Wlkp.
  30 kwietnia 2024 r.
  Zapowiedź - środa, 14:00, HURAGAN - Ostrovia Ostrów Wlkp.

  W środę 1 maja w dniu Święta Pracy na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach o godzinie 14:00 odbędzie się ciekawy mecz pomiędzy Huraganem Pobiedziska, a Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.

  więcej  
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej  
 • Pierwsza porażka w tym roku stała się faktem
  21 kwietnia 2024 r.
  Pierwsza porażka w tym roku stała się faktem

  Potwierdziło się, że Polonia Chodzież jest dla HP zawsze niewygodnym rywalem... Ekipa z miasta porcelany wygrała w Pobiedziskach 0:1 (0:0) trafiając do bramki w trzeciej minucie doliczonego czasu gry... Huraganiści zaliczyli tym samym pierwszą porażkę w 2024 roku.

  więcej  
 • Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Polonia Chodzież
  18 kwietnia 2024 r.
  Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Polonia Chodzież

  W XXIV kolejce spotkań IV ligi wielkopolskiej zagrają obchodzące jubileusz 100-lecia, założone w 1924 roku Huragan Pobiedziska i Polonia Chodzież.

  Spotkanie odbędzie się w Pobiedziskach w sobotę o godzinie 17.

  więcej  
 • Zapowiedź - sobota, 16:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN
  5 kwietnia 2024 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

  Po zakończeniu pucharowej przygody już jutro kolejne tym razem ligowe emocje. W sobotę o godzinie 16 w oddalonej ponad 100 km od Pobiedzisk Łobżenicy, Huragan zmierzy się z miejscową Pogonią. Będzie to już XXII kolejka rozgrywek IV ligi grupy wielkopolskiej.

  więcej  
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej  
 • Godne pożegnanie z pucharową przygodą
  3 kwietnia 2024 r.
  Godne pożegnanie z pucharową przygodą

  Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zespół, który za dwa tygodnie zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu naszego województwa. "Jedenastki" zdecydowały, że w ćwierćfinale tych rozgrywek zagra III-ligowa Polonia Środa Wlkp. 

  więcej  
 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej  
 • Odnowiciel na 100-lecie dla HP
  19 marca 2024 r.
  Odnowiciel na 100-lecie dla HP

  17 marca 2024 roku, po raz 13 w historii miasta Pobiedziska zostały przyznane najwyższe w gminie odznaczenia (nagrody specjalne) statuetki Odnowiciela, ustanowione i przyznawane po raz pierwszy w 2007 roku z okazji 750-lecia nadania praw miejskich dla miasta Pobiedziska.

  więcej  
 • Komplet punktów na inaugurację wiosny!
  17 marca 2024 r.
  Komplet punktów na inaugurację wiosny!

  Pierwsze trzy punkty w 2024 roku do ligowej tabeli dopisali seniorzy naszego klubu. W XIX kolejce IV ligi grupy wielkopolskiej czerwono-czarni wygrali po  trudnym meczu w Wieruszowie (woj. łódzkie) z Polonią Kępno 0:1 (0:1)

  więcej  
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, Polonia Kępno - HURAGAN
  15 marca 2024 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, Polonia Kępno - HURAGAN

  W XIX kolejce spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej w swoją dziesiątą delegację uda się Huragan Pobiedziska. Będzie to już druga kolejka wiosennej rundy rewanżowej i jednocześnie inauguracja spotkań ligowych w 2024 roku.

  więcej  
 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej  
 • Kick-off meeting - wiosna 2024!
  13 marca 2024 r.
  Kick-off meeting - wiosna 2024!

  W miniony piątek, tj. 8 marca o godzinie 19. w zaprzyjaźnionej Maciejowej Chacie w Złotniczkach, odbyło się spotkanie zarządu klubu, ze sponsorami oraz przedstawicielami lokalnego samorządu, z burmistrzem Ireneuszem Antkowiakiem na czele.

  więcej  
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej  
 • Wygrany sparing z Górnikiem w Koninie
  25 lutego 2024 r.
  Wygrany sparing z Górnikiem w Koninie

  Piąty mecz towarzyski zaliczyli w minioną sobotę piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni pokonali 1:0 (0:0) na wyjeździe Górnika Konin, który jest obecnie liderem V ligi gr. II i głównym faworytem do awansu na czwartoligowe boiska.   

  więcej  
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej  
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej  
 • Bal karnawałowy z okazji 100-lecia klubu - zapraszamy!
  20 stycznia 2024 r.
  Bal karnawałowy z okazji 100-lecia klubu - zapraszamy!

  Zachęcamy do udziału w balu karnawałowym organizowanym z okazji 100-letniej rocznicy powstania naszego klubu. Będzie to impreza otwierająca szereg wydarzeń w 2024 roku związanych z świętowaniem rocznicy.

  więcej  
 • Statystyczne, indywidualne podsumowanie jesieni seniorów
  13 stycznia 2024 r.
  Statystyczne, indywidualne podsumowanie jesieni seniorów

  Jakże udana w wykonaniu czerwono-czarnych runda jesienna już dawno za nami. Przed rozpoczęciem przygotowań do rundy rewanżowej mamy dla was garść statystyk jakie Huraganiści wykręcili w tym okresie.

  więcej  
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Polonia Leszno
  9 listopada 2023 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Polonia Leszno

  W świąteczne sobotnie popołudnie 11 listopada o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku IV ligi grupy wielkopolskiej w ramach XVI kolejki spotkań.

  więcej  
 • Ostatnia prosta młodzieżowego grania
  8 listopada 2023 r.
  Ostatnia prosta młodzieżowego grania

  Jesienna runda rozgrywek młodzieżowych zbliża się do końca. Niestety i w tej serii nie udało się rozegrać wszystkich zaplanowanych spotkań. Tym razem odwołany został mecz zespołu młodzika (tydzień temu juniorów).

  więcej  
 • Bolesna porażka po golu w doliczonym czasie gry
  5 listopada 2023 r.
  Bolesna porażka po golu w doliczonym czasie gry

  W najciekawszym meczu XV kolejki IV ligi Huragan zmierzył się na wyjeździe z Lipnem Stęszew. Był to pojedynek piątego z trzecim zespołem tabeli.

  Niestety czerwono-czarni po golu samobójczym straconym w 91' minucie przegrali 2:1 (1:1).

  więcej  
 • Idealna inauguracja sezonu!
  6 sierpnia 2023 r.
  Idealna inauguracja sezonu!

  Komplet trzech punktów dopisali do ligowej tabeli Huraganiści w meczu otwierającym sezon 2023/24. Czerwono-czarni pokonali na własnym terenie Centrę Ostrów Wielkopolski 2:0 (2:0).

  więcej  
 • Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Centra Ostrów Wlkp.
  4 sierpnia 2023 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Centra Ostrów Wlkp.

  Kolejny sezon na boiskach IV ligi grupy wielkopolskiej czas zacząć! W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 na własnym boisku podejmiemy zawszę silną ekipę Centry Ostrów Wielkopolski.

  więcej  
 • Kadra seniorów - przybyli
  3 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny na stałe dołączyło siedmioro nowych zawodników oraz jeden junior.

  Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej  
 • Kadra seniorów - ubyli
  1 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  Siedmioro zawodników będących na stałe w kadrze HP w rundzie wiosennej minionego sezonu nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. 

  Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące "wychodzących" ruchów kadrowych w zespole seniorów.

  więcej  
 • Ostatnia prosta przed ligą
  31 lipca 2023 r.
  Ostatnia prosta przed ligą

  Pracowity okres mają za sobą piłkarze seniorów naszego klubu. W ostatnich 14. dniach czerwono-czarni zaliczyli 9 jednostek treningowych i 3 sparingi. Okres ten zakończył mecz kontrolny z Meblorzem Swarzędz (V liga).  

  Goście wygrali w Pobiedziskach 1:0.

  więcej  
 • Pożyteczny sprawdzian zaliczony
  26 lipca 2023 r.
  Pożyteczny sprawdzian zaliczony

  V ligowa Avia Kamionki, rewelacji minionego sezonu, która w cuglach przeszła klasę okręgową (bez porażki) była drugim sparingowym rywalem HP.

  Na niezdobytym od ponad roku boisku rywali czerwono-czarni zremisowali 0:0.

  więcej  
 • Seniorzy po pierwszych treningach
  12 lipca 2023 r.
  Seniorzy po pierwszych treningach

  W poniedziałek 10 lipca na premierowym treningu przed rozpoczęciem sezonu 2023/24 spotkali się zawodnicy pierwszej drużyny. Czerwono-czarni zaliczą w pierwszym tygodniu trzy jednostki treningowe.

  więcej