Newsy - jesień 2021 / 2022

• Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw
    23 listopada 2021 r.
    Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw

Rozgrywki piłkarskie pomału zbliżają się do końca. Orlicy i żacy w miniony weekend zakończyli zmagania w ramach turniejów, organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Tym razem drużyna żaka rywalizowała w Czerniejewie, podczas gdy orlicy udali się na wyjazd do Skoków.

więcej
  • Huragan TV - relacja video:  HURAGAN - Polonia Kępno
    22 listopada 2021 r.
    Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Polonia Kępno

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z ostatniego meczu seniorów rozegranego w Pobiedziskach zakończonego wygraną HP 6:3 (3:3).

W XVIII ligowej kolejce podejmowaliśmy drużynę Polonii Marcinków 1908 Kępno. Link do całego nagrania dostępny TUTAJ.

więcej
  • Ostre strzelanie przy Kiszkowskiej!
    21 listopada 2021 r.
    Ostre strzelanie przy Kiszkowskiej!

Ciekawszego przebiegu ostatniego meczu Huraganu w 2021 roku na własnym stadionie nie można było sobie wymarzyć. Nie dość, że Pobiedziszczanie wygrali i zainkasowali dziewiąty komplet punktów to jeszcze strzelili rywalom sześć bramek.

HP w XVIII kolejce pokonał Polonię Marcinki 1908 Kępno 6:3 (3:3).

więcej
  • Zapowiedź - czwartek, 13:30, HURAGAN - LKS Gołuchów
    10 listopada 2021 r.
    Zapowiedź - czwartek, 13:30, HURAGAN - LKS Gołuchów

Po pięciu z rzędu wyjazdach, Huraganiści wreszcie zagrają na własnym terenie! Rywalem czerwono-czarnym w Dzień Niepodległości będzie drużyna LKS Gołuchów.

Początek meczu o godzinie 13:30.

więcej
  • Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej
    9 listopada 2021 r.
    Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej

Drużyny naszej Akademii ponownie reprezentowały klub w trakcie rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Poniżej krótka relacja z ostatniego, intensywnego weekendu w wykonaniu czerwono-czarnych.

więcej
  • Nieudana wyprawa do Kościana
    8 listopada 2021 r.
    Nieudana wyprawa do Kościana

Ciekawy, zacięty do ostatniej minuty pojedynek obejrzeli kibice zgromadzani na stadionie Obry w Kościanie.

Mecz rozegrany został przy sztucznym oświetleniu co dodatkowo dodało „prestiżu” sobotniemu starciu.

więcej
  • Zimny prysznic
    24 października 2021 r.
    Zimny prysznic

Potwierdziło się, że Warta „nie leży” Huraganowi. Pobiedziszczanie polegli w Międzychodzie przegrywając znacząco 5:1 (3:1). Był to pojedynek w ramach XIII kolejki ligowych zmagań.

Pomimo przegranej nadal zajmujemy 7 miejsce w tabeli IV ligi.

więcej
  • Zapowiedź - sobota, 14:00, Warta Międzychód - HURAGAN
    22 października 2021 r.
    Zapowiedź - sobota, 14:00, Warta Międzychód - HURAGAN

Po trzech latach przerwy piłkarze z Pobiedzisk ponownie rywalizować będą z zespołem z Międzychodu. W sobotę o godzinie 14. czerwono-czarni zagrają na wyjeździe gdzie zmierzą się z miejscową Wartą.

Będzie to XIII kolejka IV ligi.

więcej
  • Turnieje, mecze, rywalizacja
    19 października 2021 r.
    Turnieje, mecze, rywalizacja

Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Dużo pozytywnej energii, zabawy i jakości piłkarskiej przyniosły dwa turnieje WZPN, w których udział brały zespoły żaka oraz orlika. Dodatkowo orlicy byli gospodarzem turnieju, który za rekomendacją PZPN przybiera formę rodzinnego pikniku.

więcej
  • Remis w starciu beniaminków
    20 września 2021 r.
    Remis w starciu beniaminków

Sporo emocji przyniósł sobotni mecz beniaminków rozegrany na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach.

Czerwono-czarni zremisowali z SKP Słupca 2:2. Do przerwy Huraganiści prowadzili 2:0, lecz ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

więcej
  • Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca
    17 września 2021 r.
    Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca

Po 46. latach przerwy Huragan Pobiedziska zmierzy się w rozgrywkach ligowych z zespołem SKP Słupca. W sobotnie popołudnie o godzinie 16. na własnym terenie rozegrana zostanie VIII kolejka IV ligi.

Zespół ze Słupcy podobnie jak HP jest w tym sezonie beniaminkiem.

więcej
  • Rezerwy w 1/8 Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej!
    15 września 2021 r.
    Rezerwy w 1/8 Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej!

Nie zatrzymuje się drużyna rezerw Huraganu w jesiennych rozgrywkach pucharowych. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego pokonali kolejnego V-ligowca i awansowali już do 1/8 Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej!

więcej
  • Trampkarze po obozie w Pobierowie
    Trampkarze po obozie w Pobierowie

W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

więcej
  • Huragan z gradem… bramek
    14 września 2021 r.
    Huragan z gradem… bramek

Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

więcej
  • 1:2 po raz trzeci w tym sezonie
    11 września 2021 r.
    1:2 po raz trzeci w tym sezonie

Licznie zgromadzona publiczność w piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach obejrzała ciekawe zawody. Lokalne derby pomiędzy Huraganem, a Unią Swarzędz z trybun zobaczyło 320 osób.

Rywal, spadkowicz z III-ligi okazał się ostatecznie lepszy i wygrał 2:1 (2:0). Była to VII ligowa kolejka.

więcej
  • Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz
    9 września 2021 r.
    Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

Wyjątkowo w piątek o godzinie 18:00 Huraganiści rozegrają kolejny mecz na czwartoligowych boiskach. Na własnym terenie Pobiedziszczanie w lokalnych derbach zmierzą się ze spadkowiczem z III-ligi Unią Swarzędz.

Będzie to pojedynek wicelidera Unii i szóstego w tabeli Huraganu (różnica zaledwie jednego punktu).

więcej
  • Intensywny weekend drużyn Akademii
    7 września 2021 r.
    Intensywny weekend drużyn Akademii

Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

więcej
  • Skuteczni do bólu!
    5 września 2021 r.
    Skuteczni do bólu!

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli w minioną sobotę piłkarze Huraganu. Tym razem komplet punktów do Pobiedzisk przyjechał z oddalonego ponad 120 kilometrów  Koła!

Czerwono-czarni wygrali na boisku Olimpii 3:0 prowadząc do przerwy 1:0. Po sześciu kolejkach w 20-zespołowej IV lidze zajmujemy wysokie szóste miejsce!

więcej
  • Mieszko lepszy o bramkę
    22 sierpnia 2021 r.
    Mieszko lepszy o bramkę

Pobiedziszczanie przegrali na wyjeździe w lokalnych derbach z Mieszkiem Gniezno 2:1. Wynik ustalony został w pierwszej połowie po stałych fragmentach gry.

Tym samym Huragan po IV kolejkach IV ligi zajmuje 11. miejsce w 20. zespołowej lidze mając na swoim koncie 6 punktów (2 zwycięstwa, 2 porażki)

więcej
  • Zapowiedź - sobota, 17:00, Mieszko Gniezno - HURAGAN
    20 sierpnia 2021 r.
    Zapowiedź - sobota, 17:00, Mieszko Gniezno - HURAGAN

Czwartoligowa karuzela rozkręca się na dobre. Po trzech dniach od wygranej batalii z Victorią przed HP kolejne ciężkie zadanie.

W czwartej kolejce na Pobiedziszczan czeka kolejny (po Górniku Konin i Nielbie Wągrowiec) spadkowicz z III ligi. W sobotę o godzinie 17. zagramy w Gnieźnie z Mieszkiem.

więcej
  • Victoria pokonana!
    19 sierpnia 2021 r.
    Victoria pokonana!

Wygraną 2:0 (1:0) zakończył się środowy pojedynek Huraganu z Victorią Września. Był to zaległy mecz z pierwszej kolejki, która rozegrana została w ostatni weekend lipca.

Tym samym Huraganiści mają rozegrane trzy mecze jak wszystkie zespoły w ligowej stawce. Pobiedziszczanie zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli IV ligi.

więcej
  • Zapowiedź - środa, 18:30, HURAGAN - Victoria Września
    17 sierpnia 2021 r.
    Zapowiedź - środa, 18:30, HURAGAN - Victoria Września

Ponad 21 lat trzeba było czekać na ligowy pojedynek miast oddalonych od siebie o niespełna 30 kilometrów.

Huragan i Victoria odrabiać będą jutro zaległości z pierwszej kolejki, która m.in. wskutek remontu szatni na stadionie w Pobiedziskach musiała zostać przełożona na inny termin.

więcej
  • Niedosyt
    16 sierpnia 2021 r.
    Niedosyt

W III kolejce IV ligi Pobiedziszczanie przegrali u siebie ze spadkowiczem z III ligi i aktualnym liderem tabeli Nielbą Wągrowiec 1:2. Do przerwy przy Kiszkowskiej był remis 1:1.

Była to pierwsza porażka w meczu o punkty w 2021 roku. Wcześniej czerwono-czarni przegrali w październiku ubiegłego roku z Polonią Chodzież 0:1.

więcej
  • Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec
    13 sierpnia 2021 r.
    Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec

1169 dni, czyli 3 lata, 2 miesiące i 12 dni tyle dokładnie minęło czasu od ostatniego meczu Huraganu Pobiedziska w IV lidze na własnym terenie. Było to dokładnie 2 czerwca 2018 roku, a rywalem czerwono-czarnych była Unia Swarzędz.

W sobotę 14 sierpnia o godzinie 16. zagramy z Nielbą Wągrowiec!