Sponsorzy - sponsor główny - Cukiernia Grzeczka

 • Cukiernia Grzeczka
 • Cukiernia Grzeczka

  Cukiernia A.J. Grzeczka już od wielu lat świadczy usługi cukiernicze na terenie naszej Gminy. Cechą charakterystyczną tej firmy są wyjątkowe wyroby tworzone według własnych receptur sprzed wielu lat. Właściciel, Pan Jacek Grzeczka, przygodę z cukiernictwem rozpoczął u boku swojego ojca już w 1974 roku. 

  Obecnie firma znana jest w całej Wielkopolsce z produkcji i sprzedaży przepysznych słodkości. Cukiernia Grzeczka posiada kilka punktów w okolicy: dwie cukiernie w Pobiedziskach oraz jedną w Swarzędzu. Wyroby z cukierni można znaleźć również w kawiarni Rynek 10 oraz w budce z lodami znajdującej się w centrum naszego miasta. Te punkty na mapie Pobiedzisk to miejsca, gdzie można spokojnie usiąść w klimatycznych wnętrzach, najczęściej wypełnionych świeżymi kwiatami i roślinami, napić się kawy lub herbaty, skosztować naturalnych wypieków oraz obserwować życie naszego miasta.

  Nieraz słyszymy, że osoby spoza Pobiedzisk przyjeżdżają specjalnie do cukierni Grzeczka, żeby kupić niezastąpione pączki, jagodzianki, eklery, a w okolicach 11 listopada przede wszystkim rogale świętomarcińskie. Wyroby cukierni Grzeczka towarzyszą mieszkańcom Gminy Pobiedziska przy wielu okazjach: poczynając od popołudniowej kawy, przez deser po rodzinnym, niedzielnym obiedzie, aż po szczególne uroczystości jak urodziny, przyjęcia komunijne czy wesela.

  Jak śpiewano "słodkiego, miłego życia" można śmiało powiedzieć, że życie mieszkańców Pobiedzisk (i nie tylko!) osładzane jest właśnie przez wyroby z cukierni Pana Jacka Grzeczki. Huragan Pobiedziska chcieliby (nie słodząc!) bardzo podziękować Państwu Grzeczkom za ogromne wsparcie, które pozwala nam trenować i rozwijać się w dobrych warunkach. Mamy nadzieję, że nasza wspólna przyszłość będzie usłana różami - nie tylko tymi w nadzieniu najlepszych pączków, ale również na naszej murawie.

  Zachęcamy również do obejrzenia materiału przygotowanego przez telewizję STK na temat Cukierni Pana Jacka Grzeczki, w której posłuchać możemy również o Huraganie!

 powrót