Sponsorzy - partner - Co Do Grama - catering dietetyczny

  • Co Do Grama - catering dietetyczny
  • Co Do Grama - catering dietetyczny

    Co do grama - catering dietetyczny” to lokalna firma cateringowa z siedzibą w Swarzędzu. Oferuje dostawy swoich posiłków do Poznania i okolic, a od niedawna również na terenie całego kraju.

    Diety od Co Do Grama są wartościowe, zbilansowane i... pyszne! Świeże posiłki dostarczane są zawsze na czas - każdego dnia prosto pod drzwi klienta. W ofercie możemy znaleźć diety standardowe, wegetariańskie, low carb, bez glutenu i laktozy, dla sportowców, indywidualne, a także nowość - 3-daniowe lunchboxy.

    „W Co Do Grama jesteśmy miłośnikami zdrowego trybu życia. Chcemy dzielić się pasją do gotowania i zdrowego odżywiania. Na co dzień udowadniamy, że można jeść mądrze, smacznie, zdrowo i bez monotonii. Jesteśmy nieustannie rozwijającą się marką, znaną i lubianą na rynku cateringów dietetycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych posiłków, niepowtarzalny smak oraz pełne wsparcie Klientów w realizacji swoich celów" – czytamy na stronie naszego partnera.

    Zapraszamy na stronę internetową naszego nowego sponsora www.codograma.pl profili na facebook oraz konto na instagramie. Witamy na pokładzie i dziękujemy za pomoc i zaufanie!

 powrót