Tu bije serce Huraganu Pobiedziska...

Newsy

 • Domowe przełamanie
  19 maja 2024 r.
  Domowe przełamanie

  Po dwóch poprzednich meczach na swoim stadionie w którym czerwono-czarni musieli uznać wyższość rywali, tym razem to wreszcie Huraganiści zeszli do szatni wygrani!

  Huragan pokonał w XXVIII kolejce LKS Gołuchów 3:1 (2:0) i po wpadkach Nielby i Lipna zrównał się z rywalami zdobyczą punktową.

  więcej  
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - LKS Gołuchów
  17 maja 2024 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - LKS Gołuchów

  Po dwóch porażkach z rzędu po raz pierwszy w tym sezonie, już jutro o godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach, Huragan spróbuje przerwać złą serię ligową w meczu z LKS Gołuchów. Spotkanie będzie rozegrane w ramach XXVIII kolejki spotkań IV ligi wielkopolskiej.

  więcej  
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej  
 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej  
 • Zapowiedź - sobota, 19:00, Wiara Lecha Poznań - HURAGAN
  10 maja 2024 r.
  Zapowiedź - sobota, 19:00, Wiara Lecha Poznań - HURAGAN

  W XXVII kolejce spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej Huragan rozegra mecz wyjazdowy. W sobotę o godzinie 19:00 czerwono-czarni na poznańskiej Śródce zmierzą się z drużyną Wiary Lecha Poznań.

  więcej  
 • Podsumowanie długiego weekendu Akademii
  9 maja 2024 r.
  Podsumowanie długiego weekendu Akademii

  Dopiero wczoraj zakończyła się 4. kolejka ligowa rundy wiosennej sezonu 2023/2024 w wykonaniu zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska. Z uwagi na weekend majowy kolejka była rozciągnięta od 30 kwietnia aż do 8 maja.

  więcej